Ik zoek naar spanning en erotiek. Iemand die met mij om kan gaan zoals niemand anders kan,.. of op zijn minst anders dan ik gewend ben. Wat dat is? Dat wil ik je wel prive gaan vertellen.
Als de slaap heerlijk is, stel je dan een man voor die bij mij slaapt.Ik vraag geen bepaald type of een perfect iemand. Ik wil gewoon dat iemand van me houdt en dat we gelukkig zijn.
Als je ook alleen bent, of wel samen maar wel wat afleiding of leuk contact wilt, dan passen wij misschien bij elkaar en kunnen wij een luisterend oor zijn voor elkaar.
Charmant en vrolijk. Attent en romantisch. Die woorden komen het eerst in mij op. En ik ben echt geen strenge dame. Als jij een dame netjes behandelt en respect toont is het voor mij al snel goed. Het zou leuk zijn als jij ook van kinderen houdt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Beatrix2003, 56 jaar · Best
Ik heb seks nodig in me leven. En ik heb een man nodig die net zoveel van seks houd als ik. Als ik dat zou kunnen vinden dan maak
RelaxLexi, 59 jaar · Merkelbeek
Een man die goed voor zichzelf zorgt, er goed uitziet en goed ruikt! Iemand die goed gezelschap is en weet wat hij moet doen
DjieDjie62, 55 jaar · Grashoek
Ongeveer hetzelfde verhaal als ik, dan begrijpen we elkaar des te beter. Netjes, verzorgt en algemeen ontwikkeld is niet
Maatjevinden, 55 jaar · Egmond aan Zee
Omdat ik gelukkig ben met mijn leven als single ben ik niet direct op zoek naar een relatie. Niet omdat ik geen relatie wil maar
Trees19620908, 55 jaar · Zeewolde
Ik kan wel een hoop eisen gaan stellen maar dan weet ik zeker dat ik geen reactie terug krijg. Zolang je maar lief, eerlijk en
Kanjijvandaag61, 56 jaar · Urk
Jullie zijn een lekker stel die ook ervaring hebben met erotische feestjes. Nieuwe stellen zijn uiteraard ook altijd welkom.