Een leuke lieve betrouwbare man, in een relatie vind ik het erg belangrijk dat je open naar elkaar kunt zijn en goed met elkaar kunt praten. Humor vind ik ook belangrijk.
Mijn sociale kring is geslonken, eigenlijk blijft er niemand meer over. Jij bent in veel dingen geïnteresseerd en wilt ook graag nieuwe mensen leren kennen.
U vraagt, ik serveer. Ik ben op zoek naar mannen met uiteenlopende fantasieen die zij willen waarmaken, wat hun partner niet wil, lijkt mij juist erg spannend om te doen. Ik hoop daarom op veel reacties, voor mij zijn maar weinig dingen te gek, uiteenlopende seks fantasieen zijn bij mij meer dan welkom.
MelenudaBi, 55 jaar · Tubbergen
♥ Oost-Vlaanderen
volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jelka, 56 jaar · Itegem
Ook gek op jezelf en zeker van wat je wilt gaan doen. Dan kunnen we een heel stuk gaan overslaan. Ik wil graag eens weten wat je
Avaaah, 57 jaar · Vinkeveen
Als jij klaar bent om een nieuwe start te nemen en ook, net als ik, in de liefde gelooft, dan kunnen wij misschien wel een leuke
Rebeccs, 56 jaar · Almelo
Ik ben op zoek naar iemand die me op de een of andere manier kan aanvullen, liefst geen volledig gelijkgestemde ziel dus!
Kousenband, 55 jaar · Steenwijk
Een discrete man die veel aandacht en zorg besteed aan het verwennen van een vrouw. lief en teder en vol met vurige passie.
Emerson X, 58 jaar · Loker
Ik hou van mannen die lief en eerlijk zijn, iemand die leuk is om bij te zijn en ik zal genieten van je gezelschap. We kunnen altijd
Vergeetmeniet, 59 jaar · Zellik
U bent eerlijk en lief en bent toe aan een relatie. U staat er voor open om elkaar te leren kennen en te zien waar dat toe leidt.