Mijn sociale kring is geslonken, eigenlijk blijft er niemand meer over. Jij bent in veel dingen geïnteresseerd en wilt ook graag nieuwe mensen leren kennen.
Als je niets te vertellen hebt, reageer niet aub. Heb je alleen fotos van je geslachtsdelen wees dan even origineel. Ik wil je gezicht ook een keer zien. Dat is wat ik ondervonden heb al tot nu toe. Maar verder zoek ik toch die opgewekte vrolijke man. Gewoon om eens wat leuks mee te gaan doen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
RosanneUp, 56 jaar · Hengelo
Snap je mijn passie en lijkt het je leuk om die met mij te delen? Ik ben benieuwd of er mannen zijn die net als ik hiervan houden.
Jacynta, 57 jaar · Maasmechelen
Jij: vlot, gentleman, verzorgd, fun
Moriiah, 57 jaar · Kantens
waar ik van hou of graag wil ervaren of hebben is een vriend of metgezel. Ik ontmoet graag iemand die eerlijk, lollig, energiek
HereIsTina, 58 jaar · Hoogezand
Ik zoek een man die die zich conditioneel goed gedraagt en wie nog steeds samen is of in een relatie, lijkt me verschrikkelijk.
KoketteColette, 58 jaar · Veurne
Zelf altijd hard gewerkt en een eigen bedrijf gehad. Mij lijkt het fijn deze ervaring te kunnen delen met een man die ook zelfstandig