Ik zal blij zijn als je me om een date vraagt. Een optimistische man die lief en zorgzaam is. Wie houdt van verrassingen en kan me laten voelen dat ik belangrijk voor hem ben. Iemand die volwassen en verantwoordelijk is.
Als je het stukje hier boven leest, dan is er herkenning en lijkt het net of je het zelf zou geschreven hebben. Als dat zo is, dan hoop ik dat je me een berichtje stuurt zodat we kennis kunnen maken met elkaar.
Kletsen praten het is allemaal zo leuk en gezellig. En dat mis ik toch wel in mijn leven. Natuurlijk heb ik mijn werk maar met een bellende klant kan ik het niet hebben over iets anders dan werk.
U vraagt, ik serveer. Ik ben op zoek naar mannen met uiteenlopende fantasieen die zij willen waarmaken, wat hun partner niet wil, lijkt mij juist erg spannend om te doen. Ik hoop daarom op veel reacties, voor mij zijn maar weinig dingen te gek, uiteenlopende seks fantasieen zijn bij mij meer dan welkom.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
OostersGeluk, 56 jaar · Maasbracht
Het liefst zou ik de hele dag naakt rond lopen haha. Maar dat kan helaas niet. Dus doe ik regelmatig het dichtst mogelijke.
Salukes, 57 jaar · Genk
U bent teder, taboeloos, niet te jong, en vindt het net als ik erg prettig om ergens wat te gaan eten om als de klik er is vervolgens
Anske, 55 jaar · Geel
Humor, intelligentie, ontwikkeld en vol in t leven, goed uitziend, klasse, stylisch, creatief, spiritueel maar met beide
GrannyLine, 57 jaar · Hummelo
Ik wil een aardige man in de buurt, alle leuke dingen in het leven samen doen. Wees soulmates en geniet van het leven. Het is
GratisNeuken, 58 jaar · Reet
volgt
SingleLucinda, 55 jaar · Hertsberge
Ik wil een man zien te vinden die gek op het leven is, en dat met mij wil delen. Het is zo geweldig dat we er voor elkaar kunnen zijn.