Om even niet in een herhaling of in een standaard te vallen gewoon een leuke man. Iemand met een eigen wil die niet te hard van stapel loopt en zijn koffer bij me neer gaat zetten in een paar dagen. Maar degene die zich aangesproken voelt en wil reageren. Vol ideeen is en zeker een persoon kan en durft te nemen
Een leuke lieve betrouwbare man, in een relatie vind ik het erg belangrijk dat je open naar elkaar kunt zijn en goed met elkaar kunt praten. Humor vind ik ook belangrijk.
Je wilt mijn busje wil even testen of de vering nog goed is als je toevallig op mijn route licht en die kans is groot als ik je adres in de tomtom invoer. Leeftijd en uiterlijk is niet belangrijk.
Ik wil dat jij seks met mij wilt hebben. Dat zou geweldig zijn! Als je nog maar wel actief bent met seks en mij weet te plezieren. Jij bent niet saai in de omgang en jij zou mij graag op een date willen nemen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lin2u, 59 jaar · Nijbroek
Ik zoek een man om hartstochten en ideeën mee te delen. Ik zoek geen verlegen persoon hoor, je moet iemand zijn die wil
JuffrouwJulia, 59 jaar · De Haan
Lieve man die ook op zoek is naar een vrouw
Margriet2014, 55 jaar · Franeker
Ik zoek mannen om mee chatten
Micki59, 58 jaar · De Tike
Ik wil een intelligente, lieve man die van kinderen en dieren houdt. Iemand die van sporten houdt en sportactiviteiten.
Steljevoo590929, 58 jaar · Eijsden
Jij bent een man die snapt hoe ik mij voel! Die ook heel veel zin heeft in sex maar tekort komt of zich misschien niet wil binden.