Ik wil dat jij seks met mij wilt hebben. Dat zou geweldig zijn! Als je nog maar wel actief bent met seks en mij weet te plezieren. Jij bent niet saai in de omgang en jij zou mij graag op een date willen nemen.
Je leert graag een vrouw kennen en neemt hier de tijd voor zodat je later niet voor gekke verrassingen komt te staan. Ook stel je jezelf open zodat ik je ook goed kan leren kennen, of het nu om gemakkelijke of wat minder gemakkelijke vragen van mijn kant zijn, je vind het niet erg op je open te stellen over je
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mosselfreakske, 57 jaar · Middelburg
Ik zoek een man tussen de 55 en 65 jaar die geïnteresseerd is in een zelfstandige vrouw met een drukke baan die ook nog
Everly S, 55 jaar · Zeewolde
Ik haat een nep type persoon. Ik doe altijd alsof ik persoon ben. Ik vind het niet leuk, maar bovenal waardeer ik eerlijkheid
Andrea M, 55 jaar · Cadzand
Je moet betrouwbaar zijn en natuurlijk al mijn liefde waardig behandelen en die voor langere tijd met mij de liefde kan bedrijven.
Roxyyy6011, 56 jaar · Culemborg
Jij vind dat ik niet moet zeuren, ook al ben ik dan wat ouder, ook voor mij is er nog best iemand die me leuk vind, en dat vind jij
Alexandra3, 57 jaar · Bocholt
iemand die dat wat ik mis mijn kan geven, vrouw/man als het klikt kan er iets moois worden
Wynnterr, 55 jaar · Zeewolde
Mijn ideale man zou medelevend, trouw, ondersteunend en leuk moeten zijn. Hij zou van knuffelen moeten houden en zoent graag.