U wilt niet langer alleen zijn . U gaat graag weg en geniet van een lekker etentje en bent een beetje romantisch. U wilt ook u eigen dingen blijven doen!
Ik zoek naar spanning en erotiek. Iemand die met mij om kan gaan zoals niemand anders kan,.. of op zijn minst anders dan ik gewend ben. Wat dat is? Dat wil ik je wel prive gaan vertellen.
Je moet discreet zijn en makkelijk in de omgang. Je moet mij wel op mijn gemak bij je laten voelen. En veilig. Oh, en als je kan koken is dat zeker een pluspunt!.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zkdate, 59 jaar · Middelburg
Lieve slanke man die een luisterend oor heeft en mijn sexuele gevoelens op kan roepen.
Stella19620718, 55 jaar · Apeldoorn
Mannen met interesse in een triootje m/m/v of gangbang (met mij als middelpunt) mogen reageren!
BlijmetJose, 56 jaar · Haacht
Ernstige mannen die een vrouw kunnen verwennen
Jazz-Min, 57 jaar · Wilderen
Als je van kinderen houdt, dan zijn we bedoeld om samen te zijn. Een vriend of meer dan vrienden die ik tot het einde van mijn
Vergeetmeniet, 59 jaar · Zellik
U bent eerlijk en lief en bent toe aan een relatie. U staat er voor open om elkaar te leren kennen en te zien waar dat toe leidt.
Miss Blondie59, 58 jaar · Herwen
Ik wil een leuke man ontmoeten die net zo veel liefde kan geven als ik zelf. Je helpt mij een beter persoon te worden want dat