Als je het stukje hier boven leest, dan is er herkenning en lijkt het net of je het zelf zou geschreven hebben. Als dat zo is, dan hoop ik dat je me een berichtje stuurt zodat we kennis kunnen maken met elkaar.
Een leuke lieve betrouwbare man, in een relatie vind ik het erg belangrijk dat je open naar elkaar kunt zijn en goed met elkaar kunt praten. Humor vind ik ook belangrijk.
U laat zich niet veranderen en komt op voor u zelf. U weet wat hard werken en lange dagen draaien is, of hebt er begrip voor dat niet alles meteen kan zoals u het wilt. Je wilt een leuke vrouw leren kennen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vakantie60, 57 jaar · Oude Pekela
Ehm tja nou je moet dan echt wel van reizen houden en het niet erg vinden dat niet alles op zo een reis voor gekauwd is.
Salukes, 57 jaar · Genk
U bent teder, taboeloos, niet te jong, en vindt het net als ik erg prettig om ergens wat te gaan eten om als de klik er is vervolgens
Rosanne135, 55 jaar · Ottersum
Ik hou van een man die mijn favoriete sport speelt. En dat is voetbal. Voor mij is het heel charmant, aantrekkelijk en heel
Pussydaluxe, 57 jaar · Groningen
Een eerlijke, open en ondeugende man met vele stoute praatjes en kwajongensstreken. Respectvol tegen vrouwen, Interesse
LorindaC, 56 jaar · Bemmel
Ik ben op zoek naar iemand met de oude opvattingen en iemand die goede manieren heeft een gezondheidsbewuste, vriendelijke
DivorcedAnn, 58 jaar · Weesp
Jij moet wel liefde in je hebben en weten hoe je onvoorwaardelijke liefde betekenis kan geven. Het is al een tijdje geleden