Ik ben heel vrij om te gaan en te leven waar ik wil . Dat opgeven voor een man met een kind zou moeilijk zijn. Maar zeg niet onmogelijk, want misschien is er een man die een zoon of dochter heeft en met wie ik de juiste match heb.
Intiem zijn, daar gaat het me om. Want je kan het wel zo mooi hebben samen maar als de seks niet goed is ben je nergens. Goede seks is dus mijn doel en daar gaan we samen werk van maken?
Je bent respectvolle man, lief en grappig, ik wil iemand ontmoeten die mijn kijk op het leven zal veraderen, iemand met wie ik de rest van mijn leven zou kunnen doorbrengen. Je bent netjes en verzorgt en hebt natuurlijk ook een stabiele baan.
Ik wil alleen dat je tijd voor me neemt, anders zal het niet voor ons werken. Wat zijn de dingen die je met me wilt doen? Laten we elkaar een goed gevoel geven. Ik ben klaar voor alles wat je met me wilt doen.
Wilt u mij lekker anaal verwennen of andere dingen doen die ons in extase brengen! U bent iemand die duidelijk aangeeft als u iets niet wilt en u deelt u fantasieën. U denkt niet alleen aan u eigen plezier maar ook aan het plezier van de vrouw!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Metoyou4, 55 jaar · Kapelle-op-den-Bos
mag ik ontdekken
GinaR, 57 jaar · Turnhout
levensgenieter, houden van uit eten gaan, theater, bioscoop
Madam59, 58 jaar · Geel
Je bent een zachtaardige man die er van houdt om met een vrouw op avontuur te gaan.
Biosgek, 55 jaar · Nieuwersluis
Je vindt het wel eens leuk om een film te kijken maar wilt ook andere dingen doen met mij.Ik heb een auto dus kan naar je toe komen
LieveRam, 56 jaar · Mechelen
Een eerlijke en intelligente man voor een vaste relatie. Een reaktie van jullie is hartelijk welkom. Als er een foto bij is,
Hetelucht, 58 jaar · Westdorpe
Jij bent een leuke man die net als ik een beetje prettig gestoord is. Je houdt er van om dingen te proberen en te genieten van