Als je ook alleen bent, of wel samen maar wel wat afleiding of leuk contact wilt, dan passen wij misschien bij elkaar en kunnen wij een luisterend oor zijn voor elkaar.
Een leuke lieve betrouwbare man, in een relatie vind ik het erg belangrijk dat je open naar elkaar kunt zijn en goed met elkaar kunt praten. Humor vind ik ook belangrijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Beaalblas, 56 jaar · Deurne
Ik zoek iemand die gelijkgestemd is. Een beetje humor is belangrijk voor me, want we willen allemaal weleens lekker lachen
Hanna4U, 58 jaar · Leuvenheim
Ik wil een goede sekspartner hebben en dat is precies wat ik het leukst vind. Doen wat we willen en ervoor gaan. Wat denk je ook?
ZoekteenPrins, 56 jaar · Antwerpen
Leuke mannen of stellen om een aardig contact mee op te bouwen en wie weet! Goed verzorgt, open voor nieuwe dingen.
Karo1, 58 jaar · Hasselt
U bent een man die niet alleen aan zijn eigen plezier denkt, u houdt van een voorspel. Of u single bent of niet dat maakt mij niet
Ties, 57 jaar · Thesinge
Ben jij ook zo avontuurlijk ingesteld en hou je wel van een uitdaging? Dan ben ik erg benieuwd naar wie je bent. Stuur je mij