Kletsen praten het is allemaal zo leuk en gezellig. En dat mis ik toch wel in mijn leven. Natuurlijk heb ik mijn werk maar met een bellende klant kan ik het niet hebben over iets anders dan werk.
Consequenties of geen consequenties, Ik vind mijn leven belangrijker dan die van een ander. Ik heb altijd voor mijn partner klaargestaan, maar nu is het mijn beurt om op mijn manier verwend te worden en aan mijn stoute trekken te komen. Ik zijn voor mij geen specificaties waar een man aan zich moet voldoen.
Uiterlijk is niet belangrijk, maar u moet geen type zijn van dertien uit en dozijn. Ik bedoel dat er wel wat pit in u moet zitten. U wilt u binden als er wederzijds een goed gevoel is.
Een vrij voelende man die niet jaloers is gezien ik getrouwd ben. Iemand die in overleg met mij diverse seksuele handelingen wil doen, die ik lange tijd heb gemist. Gezien mijn man lichamelijk niet overal toe in staat is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Silvija, 58 jaar · Humbeek
Je bent ook een levensgenieter en houd van de natuur. Mocht je getrouwd zijn moet je weten dat alles discreet zal zijn, dit
Clemencyxx29, 58 jaar · Baarle-Hertog
Ben je een alleenstaande man die graag tijd met me doorbrengt? Ik kan je vertellen dat ik nu zo klaar ben. Ik denk dat we dingen
KnuffieKitten, 55 jaar · Mechelen
Mijn doel? Mijzelf een leuke tijd bezorgen, Een leuke man leren kennen, die open staat, leuk vind om te discusseren, uit eten
Marie Lou, 57 jaar · Hoeke
Als je me gewoon pijn gaat doen, bericht me dan niet hier. Ik wil gewoon weer gelukkig zijn met een man die er voor mij kan zijn.
RespectN, 55 jaar · Loenhout
Hou jij van een vlotte wat oudere dame? Gezellig samen op pad. Lekker uiteten, stedentrip's museums bezoeken en ga zo maar
Edyta0, 59 jaar · Meldert
Laten we de dingen waardevol voor ons maken als we elkaar ontmoeten, ik ben er vrij zeker van dat dit het begin zal zijn van leuke