Als een man aardig en serieus is, geen eikel of een leugenaar dan ben ik daar al mee bezig! Ik moet meer weten, dus ik hoop dat je me dingen vertelt of leert die ik nog niet eerder heb gedaan!
Een vrij voelende man die niet jaloers is gezien ik getrouwd ben. Iemand die in overleg met mij diverse seksuele handelingen wil doen, die ik lange tijd heb gemist. Gezien mijn man lichamelijk niet overal toe in staat is.
U wilt niet langer alleen zijn . U gaat graag weg en geniet van een lekker etentje en bent een beetje romantisch. U wilt ook u eigen dingen blijven doen!
Ik zal blij zijn als je me om een date vraagt. Een optimistische man die lief en zorgzaam is. Wie houdt van verrassingen en kan me laten voelen dat ik belangrijk voor hem ben. Iemand die volwassen en verantwoordelijk is.
Mijn sociale kring is geslonken, eigenlijk blijft er niemand meer over. Jij bent in veel dingen geïnteresseerd en wilt ook graag nieuwe mensen leren kennen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gerdadev, 57 jaar · Groede
Je stelt niet te veel vragen, maar bent makkelijk in de omgang.
Alice1960, 57 jaar · Assen
Een man die alles kan doen om me gelukkig te maken. Een man die me geen pijn zal doen, want voor hem ben ik zijn engel. Een man die
AvondBezoekje, 57 jaar · Utrecht
Een seksueel actieve man, liefst in de omgeving. Rond de zelfde leeftijd, tenzij jij jonger bent en ook geïnteresseerd
Mrsmo, 59 jaar · Druten
Zit jij ook in een soort gelijke situatie of ben je alleen en zoek je wat gezelschap? Laten we er gewoon voor elkaar zijn, lekkere
Lady1957, 59 jaar · Sneek
ja kom en vraag ik heb wel moeite om lang te lopen dan gebruik ik mn opklapbaare rollater en ben gek op mn hond en kat
Lorenaaatje, 57 jaar · Roeselare
goed en goedgeluimd met positieve instelling in het leven staand. mooi om naar te kijken en trots om mee over straat te lopen