U bent een nette man met manieren, u weet zich in alle gelegenheden correct te gedragen. U hebt gevoel voor humor maar treedt niet altijd op de voorgrond. U bent attent. U houdt van een pint of een glas wijn maar weet daarbij altijd de grens.
Misschien weet je wel een fijne manier om me de mond te snoeren. Niet door me af te breken maar misschien door me van repliek te dienen of een onderwerp te bespreken waar ik nog niet zoveel vanaf weet of een levensvraag om even bij stil te staan. het hoeft niet altijd serieus te zijn, we kunnen ook over leuke
Je leert graag een vrouw kennen en neemt hier de tijd voor zodat je later niet voor gekke verrassingen komt te staan. Ook stel je jezelf open zodat ik je ook goed kan leren kennen, of het nu om gemakkelijke of wat minder gemakkelijke vragen van mijn kant zijn, je vind het niet erg op je open te stellen over je
Je wilt mijn busje wil even testen of de vering nog goed is als je toevallig op mijn route licht en die kans is groot als ik je adres in de tomtom invoer. Leeftijd en uiterlijk is niet belangrijk.