U wilt niet langer alleen zijn . U gaat graag weg en geniet van een lekker etentje en bent een beetje romantisch. U wilt ook u eigen dingen blijven doen!
Je bent respectvolle man, lief en grappig, ik wil iemand ontmoeten die mijn kijk op het leven zal veraderen, iemand met wie ik de rest van mijn leven zou kunnen doorbrengen. Je bent netjes en verzorgt en hebt natuurlijk ook een stabiele baan.
Kletsen praten het is allemaal zo leuk en gezellig. En dat mis ik toch wel in mijn leven. Natuurlijk heb ik mijn werk maar met een bellende klant kan ik het niet hebben over iets anders dan werk.
Je bent aardig en zorgzaam, je hebt een breed begrip van het leven en je probeert me te plezieren met je woorden, wees mijn vriend en we zullen allebei genieten van onze tijd samen .
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Yvonne62, 55 jaar · Hilversum
ben benieuwd of ze nog bestaan, die leuke ,lieve ,eerlijke oprechte mannen , graag een grote stevige, knuffelbeer
Jijookeenzaam, 55 jaar · Apeldoorn
Je leest en denkt of wat een vrouw nee laat maar gaan. Of je snapt mijn bedoeling en bent nieuwsgierig. Als dat het is dan hoop
DouBleLuck, 55 jaar · Almelo
Ben jij die man die samen met mij een geweldige tijd wilt. Ik ben iemand die samen leuke dingen wilt doen, genieten van het mooie
JudithvanW, 55 jaar · Uden
Een man met een warme familie en hele lieve vrienden. Die kan ik jou in ruil ook aanbieden. Samen maken wij er een hele leuke
J4yde, 56 jaar · Oranje
Ik ben op zoek naar een man die me speciaal zal laten voelen, een man die me meeneemt op de reis van het leven. En ik weet zeker
Irisbloem, 59 jaar · Leuven
Ik zoek die leuke vent om mee te babbelen/flirten.. spannende dingen mee te doen!