Je leert graag een vrouw kennen en neemt hier de tijd voor zodat je later niet voor gekke verrassingen komt te staan. Ook stel je jezelf open zodat ik je ook goed kan leren kennen, of het nu om gemakkelijke of wat minder gemakkelijke vragen van mijn kant zijn, je vind het niet erg op je open te stellen over je verleden waar we niet te diep op ingaan natuurlijk. Gewoon elkaar gezelschap houden en kijken wat er uitkomt.
Als je niets te vertellen hebt, reageer niet aub. Heb je alleen fotos van je geslachtsdelen wees dan even origineel. Ik wil je gezicht ook een keer zien. Dat is wat ik ondervonden heb al tot nu toe. Maar verder zoek ik toch die opgewekte vrolijke man. Gewoon om eens wat leuks mee te gaan doen
Als je het stukje hier boven leest, dan is er herkenning en lijkt het net of je het zelf zou geschreven hebben. Als dat zo is, dan hoop ik dat je me een berichtje stuurt zodat we kennis kunnen maken met elkaar.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jenneye, 56 jaar · Zwolle
Volgt
Solerno, 57 jaar · Geleen
Dat hoor ik graag van je!
Sharona, 57 jaar · Assen
Ik geloof niet in liefde op het eerste gezicht, maar er moet wel een klik zijn.
Lovebeaudine, 59 jaar · Milheeze
Laten we niet meer eenzaam zijn en dit alles werkelijkheid maken. Ik wil een gepassioneerde en een romantische man vinden.
TantralovSingle, 56 jaar · Maastricht
Volgt
Be Leen, 55 jaar · Maasbracht
Wees geduldig, geef me iets dat je leuk vindt en vertel me wat je ideeën voor mij zijn.