Je bent niet het strak geplande, georganiseerde type maar meer zo iemand van: we will see what happens als je lekker een dag vrij hebt. Je vind het leuk me te zien in casual kleding, een leuk huispak maar ook mooie jurken of uitgaanskleding, mijn haar los op opgestoken vind je allebei prachtig. Wanneer ik de kamer in kom gelopen krijg je de kriebels in je buik, want ik ben jouw vrouwtje.
Intiem zijn, daar gaat het me om. Want je kan het wel zo mooi hebben samen maar als de seks niet goed is ben je nergens. Goede seks is dus mijn doel en daar gaan we samen werk van maken?
Uiterlijk is niet belangrijk, maar u moet geen type zijn van dertien uit en dozijn. Ik bedoel dat er wel wat pit in u moet zitten. U wilt u binden als er wederzijds een goed gevoel is.
Wilt u mij lekker anaal verwennen of andere dingen doen die ons in extase brengen! U bent iemand die duidelijk aangeeft als u iets niet wilt en u deelt u fantasieën. U denkt niet alleen aan u eigen plezier maar ook aan het plezier van de vrouw!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Poesiemauw, 55 jaar · Sneek
Vind jij het gezellig mee te gaan vissen? Ben je iemand die van het leven geniet? Uiterlijk is bij mij niet echt belangrijk.
MissXmas, 59 jaar · Hoogkarspel
Op zoek naar een leuke maatje voor een gezellig avondje met spanning en erotiek.
Hacarones, 55 jaar · Aarschot
Ik zou graag een goed uitziende man willen leren kennen die geen bezwaar heeft het bed te delen met een gebonden vrouw. Interessant,
Tonixxx, 56 jaar · Leek
Sommige mensen die ook vrij zijn en hun vrijheid willen vieren zoals die van mij. Sommige personen die graag wat plezier hebben
Hard2Gett, 57 jaar · Vlagtwedde
Je bent een leuke man, jong of oud die de uitdaging aan kan en mij probeert de verleiden. Daarnaast ben je net zo hip als mij en
LivvyLiv, 55 jaar · Leek
Ik ben op zoek naar een man die eerlijk is en die graag geniet van het dagelijkse leven. Ik geef niet om de leeftijd, omdat het