Een rondje is voor jou ook echt niet genoeg, je bent ook van veel en fanatiek. Uitgebreid genieten en je bent ook wel fan van voorspel en na spel en je neemt graag je tijd. Al genieten we samen ook van een vluggertje op een spannende plek. Misschien in het openbaar?
Ik wil alleen dat je tijd voor me neemt, anders zal het niet voor ons werken. Wat zijn de dingen die je met me wilt doen? Laten we elkaar een goed gevoel geven. Ik ben klaar voor alles wat je met me wilt doen.
Als de slaap heerlijk is, stel je dan een man voor die bij mij slaapt.Ik vraag geen bepaald type of een perfect iemand. Ik wil gewoon dat iemand van me houdt en dat we gelukkig zijn.
Intiem zijn, daar gaat het me om. Want je kan het wel zo mooi hebben samen maar als de seks niet goed is ben je nergens. Goede seks is dus mijn doel en daar gaan we samen werk van maken?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Johanna0362, 56 jaar · Waarder
Je bent ook vrij gemakkelijk om mee te praten en ook heel gemakkelijk in de omgang. Als je het goed met me wilt vinden, moet je
Tattoefreak, 55 jaar · Montfoort
laat ik voor nu nog even open. Men vangt meer in open water.
EllisonKISS, 58 jaar · Appingedam
Teleurstellingen doe ik niet aan, we gaan voor wat wij lekker vinden en waar wij achter staan. Ik wil best wel wandelen of een
Agnesthelove, 57 jaar · Wijchmaal
Als je goed in bed bent, dan zal ik dat waarderen. Ik zal er alles voor doen om mijn partner een geile tijd te bezorgen. Je zult
Daisy8, 59 jaar · Breda
Volgt
Romykusje, 57 jaar · Kortrijk
Ben jij een vlotte man en sta jij open voor nieuwe uitdagingen, dan hoor ik graag snel wat van jou.