Je hebt internet- of wifi-verbinding in je huis en we kunnen jammen, zoals ik de gitaar bespeel en je hebt de bas of drums gespeeld, waar je ook van houdt.
Consequenties of geen consequenties, Ik vind mijn leven belangrijker dan die van een ander. Ik heb altijd voor mijn partner klaargestaan, maar nu is het mijn beurt om op mijn manier verwend te worden en aan mijn stoute trekken te komen. Ik zijn voor mij geen specificaties waar een man aan zich moet voldoen.
Een gezellige vrolijke man die nog altijd geniet, graag leuke dingen doet en niet saai op de bank wilt blijven hangen. Ik ben niet veel eisend maar verzorgd, warm en lief daar kan ik al heel wat mee.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Joycie1011, 57 jaar · Oudewater
volgt
Vallencia, 59 jaar · Brugge
Misschien is dit niet helemaal duidelijk overgekomen, maar ik ben een getrouwde vrouw, al 20 jaar maar de liefde zit op een
Julia 1961, 56 jaar · Assen
Ik ben op zoek naar iemand van mijn leeftijd (iets jonger mag ook maar niet te) met wie ik nog een boel plezier kan hebben in en
J4yde, 56 jaar · Oranje
Ik ben op zoek naar een man die me speciaal zal laten voelen, een man die me meeneemt op de reis van het leven. En ik weet zeker
ElSolomio, 57 jaar · Chaam
Fietsenmaker?
Lillyflowerr, 59 jaar · Hoofddorp
Een type man die een vrouw wilt vinden die altijd klaarstaat om naar hem te luisteren. Man die niet bang is om zijn hart te volgen.