Je moet discreet zijn en makkelijk in de omgang. Je moet mij wel op mijn gemak bij je laten voelen. En veilig. Oh, en als je kan koken is dat zeker een pluspunt!.
Een lieve man die wereldwijs is en ook het nodige heeft meegemaakt. Hier ook goed over kan praten en op de hoogte is van zijn eigen struikelblokken. Zoekt maar ook weer niet zoekt. Iets wil maar ook niet weet hoe en waar te beginnen. Hoe dan ook is het een grote vijver en ben ik misschien niet de eerste die je
Wilt u mij lekker anaal verwennen of andere dingen doen die ons in extase brengen! U bent iemand die duidelijk aangeeft als u iets niet wilt en u deelt u fantasieën. U denkt niet alleen aan u eigen plezier maar ook aan het plezier van de vrouw!
Charmant en vrolijk. Attent en romantisch. Die woorden komen het eerst in mij op. En ik ben echt geen strenge dame. Als jij een dame netjes behandelt en respect toont is het voor mij al snel goed. Het zou leuk zijn als jij ook van kinderen houdt.