Je moet discreet zijn en makkelijk in de omgang. Je moet mij wel op mijn gemak bij je laten voelen. En veilig. Oh, en als je kan koken is dat zeker een pluspunt!.
U vraagt, ik serveer. Ik ben op zoek naar mannen met uiteenlopende fantasieen die zij willen waarmaken, wat hun partner niet wil, lijkt mij juist erg spannend om te doen. Ik hoop daarom op veel reacties, voor mij zijn maar weinig dingen te gek, uiteenlopende seks fantasieen zijn bij mij meer dan welkom.
Uiterlijk is niet belangrijk, maar u moet geen type zijn van dertien uit en dozijn. Ik bedoel dat er wel wat pit in u moet zitten. U wilt u binden als er wederzijds een goed gevoel is.
Als je niets te vertellen hebt, reageer niet aub. Heb je alleen fotos van je geslachtsdelen wees dan even origineel. Ik wil je gezicht ook een keer zien. Dat is wat ik ondervonden heb al tot nu toe. Maar verder zoek ik toch die opgewekte vrolijke man. Gewoon om eens wat leuks mee te gaan doen
Ik zoek naar spanning en erotiek. Iemand die met mij om kan gaan zoals niemand anders kan,.. of op zijn minst anders dan ik gewend ben. Wat dat is? Dat wil ik je wel prive gaan vertellen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LolaFlower, 56 jaar · Bergen op Zoom
Je wil op een date gaan waarbij het niet noodzakelijk om drankjes gaat. Maar eten is leven. Het is dus noodzakelijk dat we wat
Marjan20172017, 58 jaar · Emmen
Volgt
Fleurette196108, 56 jaar · Hoofddorp
MonaMyst, 56 jaar · Koekange
jij houd van experimenteren, bent verzorgt en hygienisch, nog vitaal en eventueel sportief
Marianopdebres, 55 jaar · Breskens
Ben jij een gevoelige man, geef jij om een lieve vrouw als ik, dan ben jij misschien wel de geen die ik zoek. Ik hou van mannen
EmmaLief620308, 55 jaar · Apeldoorn
Ben jij een single man die het wel leuk vind om eerst een vriendschap op te bouwen en als de klik er is te zien wat er allemaal nog