Je moet discreet zijn en makkelijk in de omgang. Je moet mij wel op mijn gemak bij je laten voelen. En veilig. Oh, en als je kan koken is dat zeker een pluspunt!.
U bent een nette man met manieren, u weet zich in alle gelegenheden correct te gedragen. U hebt gevoel voor humor maar treedt niet altijd op de voorgrond. U bent attent. U houdt van een pint of een glas wijn maar weet daarbij altijd de grens.
Ik zoek een goed uitziende man die ook charisma heeft en die mijn leven kan verrijken. Maar het belangrijkste is dat je een lief karakter heb en zorgzaam bent. Kinderen zijn natuurlijk geen bezwaar. Ik ben benieuwd wat deze site me gaat brengen, ik wacht geduldig af. Zou jij het leuk vinden om in ieder geval