Mijn sociale kring is geslonken, eigenlijk blijft er niemand meer over. Jij bent in veel dingen geïnteresseerd en wilt ook graag nieuwe mensen leren kennen.
Een ruimdenkende man die graag tijd met mij doorbrengt. Wie houdt er van rockmuziek en kan doen wat hij wil in het leven. Wie leeft zijn leven ten volle en wil dingen doen die leuk en opwindend zijn. Een cole man is goed voor mij!
Een verantwoordelijke man die in ziet dat alleen ook maar alleen is en er dan met mij samen wat van wil maken. Dat is de man die ik graag zie en waar ik graag werk van wil maken!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
DearEmm, 56 jaar · Biddinghuizen
Ik ben er klaar voor. Het gaat goed met mij, ik heb een lichte obsessie als het gaat over vlinders en zeemeerminnen Ik ben niet
Dianta, 59 jaar · Oldenzaal
Ben jij super geil en ben jij niet bang dat te bewijzen?
Prisssy, 58 jaar · Cornwerd
Je moet gewoon simpel zijn en niet iets vragen wat niet goed voelt, je moet ook weten wat ik leuk vind.
Easyjet, 57 jaar · Haarlem
Open en spontaan met het hart op de juiste plaats. Iemand die een goed gevoel voor humor heeft.
Oudennieuw, 57 jaar · Bergen op Zoom
Iemand dat liefdevol is en gevoel voor humor. Iemand die met veel passie zijn dagelijkse bezigheden uitvoert. En het belangrijkste
Violet 1962, 56 jaar · Loonbeek
Ik heb een man nodig die voor andere mensen zorgt. Een man die lief en aardig is voor alle mensen om hem heen. Ik zoek een man die