Een lieve man die wereldwijs is en ook het nodige heeft meegemaakt. Hier ook goed over kan praten en op de hoogte is van zijn eigen struikelblokken. Zoekt maar ook weer niet zoekt. Iets wil maar ook niet weet hoe en waar te beginnen. Hoe dan ook is het een grote vijver en ben ik misschien niet de eerste die je
Je wilt mijn busje wil even testen of de vering nog goed is als je toevallig op mijn route licht en die kans is groot als ik je adres in de tomtom invoer. Leeftijd en uiterlijk is niet belangrijk.
Wilt u mij lekker anaal verwennen of andere dingen doen die ons in extase brengen! U bent iemand die duidelijk aangeeft als u iets niet wilt en u deelt u fantasieën. U denkt niet alleen aan u eigen plezier maar ook aan het plezier van de vrouw!
Een verantwoordelijke man die in ziet dat alleen ook maar alleen is en er dan met mij samen wat van wil maken. Dat is de man die ik graag zie en waar ik graag werk van wil maken!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fleurbol, 55 jaar · Klaaswaal
Zoek een hele lieve man Die echt voor mijn gaat .....!!!!!!!Lief betrouwbaar aardig Niet vreemdgaat Eerlijk zijn
Jane1961, 56 jaar · Montfoort
Ben jij degene die met mij leuke dingen wil doen, bijvoorbeeld een spontane actie iets afspreken en lol hebben en ben je serieus.
Rockks, 56 jaar · Rutten
Nu ben ik eigenlijk altijd wel vrolijk hoor, maar met leuk mannelijk gezelschap zal het nog veel leuker zijn. Samen lachen
Elvita2000, 56 jaar · Turnhout
Ik zoek een bij voorkeur wat jongere kerel die het wel ziet zitten met een wat oudere vrouw. Jij weet hoe je mij moet verwennen
NietSchrikken, 57 jaar · Koningsbosch
Leuke man die het ziet zitten om met een gehuwde dame een discrete affaire te beginnen.
Marcyell, 58 jaar · Fleringen
Je bent gezond en hebt geen enge soa's ofzo als je in mijn kutje wilt glijden. Ik heb echt heel veel seks nodig en snel.