Ik zoek naar een positief ingestelde man die verdraagzaam is en mij flink aan het lachen kan brengen. Voorlopig mailcontact om hem zo beter te leren kennen en misschien later wat serieuzer als het klikt tussen ons.
Als de slaap heerlijk is, stel je dan een man voor die bij mij slaapt.Ik vraag geen bepaald type of een perfect iemand. Ik wil gewoon dat iemand van me houdt en dat we gelukkig zijn.
Er werd mij ooit het woord toyboy in de schoot geworpen, een leuke jonge vent voor een avondje. Klonk als muziek in mijn oren. Maar vaak is het zo dat vrouwen op mijn leeftijd weinig tot niet in aanraking komen met een eventueel jonge man die seksuele lusten hebben voor een vrouw van vijfenvijftig. Maar begrijp
U laat zich niet veranderen en komt op voor u zelf. U weet wat hard werken en lange dagen draaien is, of hebt er begrip voor dat niet alles meteen kan zoals u het wilt. Je wilt een leuke vrouw leren kennen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rodewangetj5909, 57 jaar · Haarlem
Ik ga je nu niet een hele reeks van eigenschappen opleggen, dat komt later wel aan bod in de mail of in een goed gesprek.
-xLiberty, 55 jaar · Emmeloord
Het is gewoon dat ik nog steeds op het juiste moment wacht. Die keer dat ik zal kunnen zeggen: "Oh, nu, ik weet het, dit
GetYouAlone, 57 jaar · Ermelo
Een leuke man die voor leuke dingen openstaat, trouw is, een vrouw graag kan zien en ook wel van humor houdt.
Marcyell, 58 jaar · Fleringen
Je bent gezond en hebt geen enge soa's ofzo als je in mijn kutje wilt glijden. Ik heb echt heel veel seks nodig en snel.
ErikavanderF, 55 jaar · Melsbroek
Jij bent een geweldige vent, de grijze haren zeker niet kwijt en weet van aanpakken in bed. Geweldig om daar toch voor te gaan
Ladyjulesx, 59 jaar · s-Gravenhage
Ik weet zeker dat je gaat genieten van alle dingen die we gaan doen als we samen zijn. Ik hoop dat dit het beste voor ons gaat zijn.