Ik ben erg geïnteresseerd in een man die ook weet hoe hij moet koken. En het belangrijkste is dat een man die zijn zelfgemaakte lekkernij samen met mij wil proeven. Daarnaast een beetje plezier dat zullen we samen op prijs stellen.
Consequenties of geen consequenties, Ik vind mijn leven belangrijker dan die van een ander. Ik heb altijd voor mijn partner klaargestaan, maar nu is het mijn beurt om op mijn manier verwend te worden en aan mijn stoute trekken te komen. Ik zijn voor mij geen specificaties waar een man aan zich moet voldoen.
Je moet discreet zijn en makkelijk in de omgang. Je moet mij wel op mijn gemak bij je laten voelen. En veilig. Oh, en als je kan koken is dat zeker een pluspunt!.
Misschien weet je wel een fijne manier om me de mond te snoeren. Niet door me af te breken maar misschien door me van repliek te dienen of een onderwerp te bespreken waar ik nog niet zoveel vanaf weet of een levensvraag om even bij stil te staan. het hoeft niet altijd serieus te zijn, we kunnen ook over leuke
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Allison-x, 57 jaar · Goes
Ik ben op zoek naar mijn grootste liefde. En ik hoop dat ik dat hier kan vinden. Een man die me nooit zal verlaten, oprecht van
Masineke, 57 jaar · Berkel-Enschot
Een man die mij weer na lange tijd kan laten voelen hoe het is om weer verliefd te zijn, de vlinders kan laten voelen en om te genieten
Cyaarah, 56 jaar · Zoetermeer
Ik ben op zoek naar vriendschap met voordelen, seks en reizen meestal. Ik ga graag op reis, koop mooie dingen, verkoop ze soms.
Jijookeenzaam, 55 jaar · Apeldoorn
Je leest en denkt of wat een vrouw nee laat maar gaan. Of je snapt mijn bedoeling en bent nieuwsgierig. Als dat het is dan hoop
Navira, 55 jaar · Assen
Laat me onbezorgd lachen.
MissXmas, 59 jaar · Hoogkarspel
Op zoek naar een leuke maatje voor een gezellig avondje met spanning en erotiek.