Je bent aardig en zorgzaam, je hebt een breed begrip van het leven en je probeert me te plezieren met je woorden, wees mijn vriend en we zullen allebei genieten van onze tijd samen .
Als je ook alleen bent, of wel samen maar wel wat afleiding of leuk contact wilt, dan passen wij misschien bij elkaar en kunnen wij een luisterend oor zijn voor elkaar.
Consequenties of geen consequenties, Ik vind mijn leven belangrijker dan die van een ander. Ik heb altijd voor mijn partner klaargestaan, maar nu is het mijn beurt om op mijn manier verwend te worden en aan mijn stoute trekken te komen. Ik zijn voor mij geen specificaties waar een man aan zich moet voldoen.
Een verantwoordelijke man die in ziet dat alleen ook maar alleen is en er dan met mij samen wat van wil maken. Dat is de man die ik graag zie en waar ik graag werk van wil maken!