wel, ten eerste, ik wil dat je goede eigenschappen hebt. , goede persoonlijkheid, goede opvoeding en weet hoe lief te hebben, en ten tweede moet je eerlijk zijn en nooit leugens vertellen
Charmant en vrolijk. Attent en romantisch. Die woorden komen het eerst in mij op. En ik ben echt geen strenge dame. Als jij een dame netjes behandelt en respect toont is het voor mij al snel goed. Het zou leuk zijn als jij ook van kinderen houdt.
Een gezellige vrolijke man die nog altijd geniet, graag leuke dingen doet en niet saai op de bank wilt blijven hangen. Ik ben niet veel eisend maar verzorgd, warm en lief daar kan ik al heel wat mee.
Ik zoek naar spanning en erotiek. Iemand die met mij om kan gaan zoals niemand anders kan,.. of op zijn minst anders dan ik gewend ben. Wat dat is? Dat wil ik je wel prive gaan vertellen.
Ik wil alleen dat je tijd voor me neemt, anders zal het niet voor ons werken. Wat zijn de dingen die je met me wilt doen? Laten we elkaar een goed gevoel geven. Ik ben klaar voor alles wat je met me wilt doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Loose, 55 jaar · Steendam
Ik ben op zoek naar een leuke en ruimdenkende man en vrouw. Liefst in de omgeving van Groningen, maar daarbuiten is ook haalbaar.
Rodewangetj5909, 57 jaar · Haarlem
Ik ga je nu niet een hele reeks van eigenschappen opleggen, dat komt later wel aan bod in de mail of in een goed gesprek.
Easyjet, 57 jaar · Haarlem
Open en spontaan met het hart op de juiste plaats. Iemand die een goed gevoel voor humor heeft.
Corynne, 57 jaar · Laren
Ik ben altijd geil en ik wil dat jij ook geil bent. Zo kunnen we een lekker geil seksfeestje hebben samen, wat ik zo nodig heb.
Just Justine, 55 jaar · Oostham
Ik wil graag een man voor mezelf die ook net zo stout is als ik ben. Ik wil uitvinden of wij dat voor elkaar kunnen zijn. Ik wil
Efteldingen, 55 jaar · Kaatsheuvel
Misschien ben jij ook op zoek naar een leuke vrouw, hou je van warmte en zou je dat met mij willen delen als het klikt. Durf jij