Je bent een man met een goed gevoel voor humor, die zin heeft om dingen te ondernemen in tegenstelling tot alleen thuis zitten...Je bent ook een man die ook naar me kijkt wanneer je favoriete voetbalclub op tv is en ik ben de vrouw die je daarna ook weer lekker door laat kijken. Rekening met elkaar houden dus, dat is heel belangrijk. Voor jou ook? Dan hoor ik graag van je!
Je moet discreet zijn en makkelijk in de omgang. Je moet mij wel op mijn gemak bij je laten voelen. En veilig. Oh, en als je kan koken is dat zeker een pluspunt!.
U wilt niet langer alleen zijn . U gaat graag weg en geniet van een lekker etentje en bent een beetje romantisch. U wilt ook u eigen dingen blijven doen!
Ik zoek naar spanning en erotiek. Iemand die met mij om kan gaan zoals niemand anders kan,.. of op zijn minst anders dan ik gewend ben. Wat dat is? Dat wil ik je wel prive gaan vertellen.
Consequenties of geen consequenties, Ik vind mijn leven belangrijker dan die van een ander. Ik heb altijd voor mijn partner klaargestaan, maar nu is het mijn beurt om op mijn manier verwend te worden en aan mijn stoute trekken te komen. Ik zijn voor mij geen specificaties waar een man aan zich moet voldoen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SmartyLove, 55 jaar · s-Hertogenbosch
Ik zoek een man die niet alleen wil praten maar ook me diep in de ogen wil kijken en wat spannends en stouts met me wilt doen! Maar
Jelleke, 56 jaar · Tienen
Volgt
PurpleHazel, 59 jaar · Leerbroek
Een ervaren man met de nodige romantiek rn graag ook wat fantasie?
Be Leen, 55 jaar · Maasbracht
Wees geduldig, geef me iets dat je leuk vindt en vertel me wat je ideeën voor mij zijn.
HippeBomma, 58 jaar · Zichem
Humoristisch, goed verzorgd, vertrouwd, en overal voor in.