Wij samen genieten en doen waar we zin in hebben. Dat mag jij best wel weten. Ik hoop zo dat we elkaar uitdagen en er echt voor gaan. In bed is dat het fijnste wat er is.
ik ben niet meteen op zoek ben naar een vaste relatie omdat je zoiets niet kunt forceren. Maar een vriendschap is op dit moment perfect voor mij, leuke dingen samen doen en af ??en toe een dagje uit is ook leuk om mee te beginnen, vind je ook niet?
Ik heb zeker wat te bieden; ik kan heerlijk koken, ben een nette vrouw die haar huisje goed schoonhoudt, en hou van gezelschap om me heen van familie en vrienden. Dus, hou je van lekker eten, gezelligheid en een schone vrouw dan ben je bij mij aan het goede adres. Ik stel respect, humor, begrip naar elkaar
Ik hoop dat jij mij vrij en open kan maken. Het bezorgen van een heerlijke toekomst vol romantiek. En wil je met mij experimenteren en kijken wat onze behoeftes zijn