Ik kan nu eindelijk op zoek naar een vriendje die ik mee naar huis kan nemen zonder mij te hoeven schamen voor het gedrag van mijn vader en heb in overleg met mijn moeder besloten me hier in te schrijven en mijn moeder zei dat ze dat zelf ook wilde doen. In ieder geval ik ben nog maagd en dat wil ik nog even zo houden tot ik klaar ben met mijn studie, zoenen strelen en knuffelen doe ik natuurlijk wel .
Hallo, Vind ik eindelijk die lieve, betrouwbare, eerlijke, monogame man via deze site na 8 jaren single te zijn? Ik ben benieuwd... Vriendschappen met mannen en vrouwen zijn ook zeer welkom. ps, je krijgt van mij altijd een bericht
Een leuke en warme man die net als ik misschien ook wel denkt dat het allemaal veel te snel gaat en er weer aan toe is om gewoon samen te zijn in plaats van alleen. Als jij denkt dat het geweldig is om samen te genieten, wil jij net als ik weer verliefd worden dan verwacht ik snel een berichtje.
Single, lief, attent, trouw, vrolijk en optimistisch. Sportief mag ook maar hoeft niet, iemand die houdt van een gezellig avondje: uit eten gaan, theater of cabaret,