Ik ben op zoek naar een sterke energieke man die goed zoekt, zorgzaam, liefdevol, eerlijk, romantisch, hard werken en grappig met een aantal goed gevoel voor humor. iemand die waarde vriendschap veel en willen altijd de beste in alles wat hij doet zijn en onmogelijk te weerstaan ??moeten zijn.
Als je ook alleen bent, of wel samen maar wel wat afleiding of leuk contact wilt, dan passen wij misschien bij elkaar en kunnen wij een luisterend oor zijn voor elkaar.
Mijn sociale kring is geslonken, eigenlijk blijft er niemand meer over. Jij bent in veel dingen geïnteresseerd en wilt ook graag nieuwe mensen leren kennen.
Een ruimdenkende man die graag tijd met mij doorbrengt. Wie houdt er van rockmuziek en kan doen wat hij wil in het leven. Wie leeft zijn leven ten volle en wil dingen doen die leuk en opwindend zijn. Een cole man is goed voor mij!
Een gezellige vrolijke man die nog altijd geniet, graag leuke dingen doet en niet saai op de bank wilt blijven hangen. Ik ben niet veel eisend maar verzorgd, warm en lief daar kan ik al heel wat mee.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mikaxx, 59 jaar · Meeden
Je bent bereid om vrijwilligerswerk te doen. Je brengt me naar enkele parken of een dierentuin, mijn favoriete plek om te
Dametje195912, 57 jaar · Kornhorn
Ik zoek een leuke man om gezellige en leuke dingen mee te ondernemen. Geen man die dagelijks naar de kroeg gaat. Een man die
Vandehoogstetop, 56 jaar · Tielt
Ik opzoek naar een leuke, gezellige, vrolijke man. Toch zou graag iemand ontmoeten waar ik de rest van mijn leven nog gelukkig
Rossxe, 58 jaar · Hegelsom
Alleen en ook zin in wat meer gezelschap en leuke dingen doen samen. Ik vind dat echt het voornaamste. Zo kunnen we elkaar geven
GrtjsvanMij, 57 jaar · Didam
Ik hoop niet dat er te jonge mannen gaan reageren. ik wil ook wel een stevige zelfverzekerde man!
Lovely2, 55 jaar · Krimpen aan den IJssel
mij aanvoelen, eerlijk, guitig, vrolijk en een heerlijke uitstraling waar ik mij in kan geven,en een hele fijne tijd mee