Een maatje, iemand met een brede kijk op de wereld. gezellig, sociaal en eerlijk. Iemand met een leuk en interessant geschiedenis. Liever niet iemand met een rugzak gevuld met nare ervaringen.
Een ruimdenkende man die graag tijd met mij doorbrengt. Wie houdt er van rockmuziek en kan doen wat hij wil in het leven. Wie leeft zijn leven ten volle en wil dingen doen die leuk en opwindend zijn. Een cole man is goed voor mij!
U bent niet jaloers en niet een type dat u zetel niet komt en zelfs niet om te eten en drinken. Als u een serveerster en huishoudster zoekt moet u niet bij mij zijn. Als u een leuke vrouw zoekt om een leuk contact mee op te bouwen en als het klikt meer dan hebt u mij gevonden!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MaartjeKonings, 58 jaar · Soest
Iemand die op oudere dames valt en graag geniet.
Dddormetina, 58 jaar · Attenrode
Een rustige persoon die openstaat voor meer
Batprincess, 56 jaar · Amsterdam
Man, Lang , blond en
FiederElsje, 57 jaar · Eindhoven
Voel jij je aangesproken dan zou ik een reactie op prijs stellen!
ZonenZee, 58 jaar · Knokke-Heist
Veel eisen heb ik niet , alleen kan ik echt niet tegen mannen die totaal geen interesse tonen. Val je vaak halverwege een persoonlijk
SnelleVlinder, 56 jaar · Hasselt
Een dominante man die weet wat hij wil en intelligent en gevoelig is.