Natuurliefhebber hihi, lekker naakt zijn samen en misschien een keer de liefde bedrijven in de duinen bij het strand. Dit heb ik nog nooit gedaan en lijkt me zo spannend. zolang we maar niet betrapt worden. Ik ben heel nieuwsgierig naar eventuele ideetjes van jouw kant, dus ik zou zeggen kom maar op!
Als je niets te vertellen hebt, reageer niet aub. Heb je alleen fotos van je geslachtsdelen wees dan even origineel. Ik wil je gezicht ook een keer zien. Dat is wat ik ondervonden heb al tot nu toe. Maar verder zoek ik toch die opgewekte vrolijke man. Gewoon om eens wat leuks mee te gaan doen
Je moet discreet zijn en makkelijk in de omgang. Je moet mij wel op mijn gemak bij je laten voelen. En veilig. Oh, en als je kan koken is dat zeker een pluspunt!.