ik ben niet meteen op zoek ben naar een vaste relatie omdat je zoiets niet kunt forceren. Maar een vriendschap is op dit moment perfect voor mij, leuke dingen samen doen en af ??en toe een dagje uit is ook leuk om mee te beginnen, vind je ook niet?
Er werd mij ooit het woord toyboy in de schoot geworpen, een leuke jonge vent voor een avondje. Klonk als muziek in mijn oren. Maar vaak is het zo dat vrouwen op mijn leeftijd weinig tot niet in aanraking komen met een eventueel jonge man die seksuele lusten hebben voor een vrouw van vijfenvijftig. Maar begrijp
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HippeBomma, 58 jaar · Zichem
Humoristisch, goed verzorgd, vertrouwd, en overal voor in.
Nietgeschotenis, 59 jaar · IJmuiden
Ik zoek een man voor romantiek, voor vriendschap en passie.
BijnaVrij, 55 jaar · Dwingeloo
Nu ik vaker thuis zit, ken ik wel wat gezelschap gebruiken. Natuurlijk niet alleen thuis zitten ouwehoeren, maar ikzelf
PetraYes, 55 jaar · Empe
Zie jij een toekomst voor je samen met mij? En wil je niet voor 1 keer iets afspreken maar kijken hoe ver we komen? Geen one night
Abi Gaill, 59 jaar · Nieuw-Beijerland
Jij bent ideaal voor mij, jij stelt dingen voor die we misschien kunnen gaan doen en we gaan dat zeker een dag uitproberen!
Femke600825, 57 jaar · Genk
Een man die geduldig genoeg is om mij naar hem toe te laten groeien, die niet alles ineens wilt maar het stap voor stap doet.