Als de slaap heerlijk is, stel je dan een man voor die bij mij slaapt.Ik vraag geen bepaald type of een perfect iemand. Ik wil gewoon dat iemand van me houdt en dat we gelukkig zijn.
Uiterlijk is niet belangrijk, maar u moet geen type zijn van dertien uit en dozijn. Ik bedoel dat er wel wat pit in u moet zitten. U wilt u binden als er wederzijds een goed gevoel is.
Kletsen praten het is allemaal zo leuk en gezellig. En dat mis ik toch wel in mijn leven. Natuurlijk heb ik mijn werk maar met een bellende klant kan ik het niet hebben over iets anders dan werk.
Charmant en vrolijk. Attent en romantisch. Die woorden komen het eerst in mij op. En ik ben echt geen strenge dame. Als jij een dame netjes behandelt en respect toont is het voor mij al snel goed. Het zou leuk zijn als jij ook van kinderen houdt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zekerheid, 59 jaar · Gaasbeek
Een lieve man die ook dingen wil ondernemen. Gezellig er even tussen uit om van de mooie dingen van het leven te genieten. Kinderen/kleinkinderen
Miss Blondie59, 58 jaar · Herwen
Ik wil een leuke man ontmoeten die net zo veel liefde kan geven als ik zelf. Je helpt mij een beter persoon te worden want dat
Pussydaluxe, 57 jaar · Groningen
Een eerlijke, open en ondeugende man met vele stoute praatjes en kwajongensstreken. Respectvol tegen vrouwen, Interesse
Moriiah, 57 jaar · Kantens
waar ik van hou of graag wil ervaren of hebben is een vriend of metgezel. Ik ontmoet graag iemand die eerlijk, lollig, energiek
Maastreech, 57 jaar · Maastricht
Je moet wel van de natuur houden of er toch wel tegen kunnen hahaha
RosanneUp, 56 jaar · Hengelo
Snap je mijn passie en lijkt het je leuk om die met mij te delen? Ik ben benieuwd of er mannen zijn die net als ik hiervan houden.