een mooie man. met een goed hart dat zich wil mengen, ik hou van jongens met veel gevoel voor humor en, natuurlijk, die jongens die een goede en coole persoonlijkheid hebben
Single, lief, attent, trouw, vrolijk en optimistisch. Sportief mag ook maar hoeft niet, iemand die houdt van een gezellig avondje: uit eten gaan, theater of cabaret,
Uiterlijk is niet belangrijk, maar u moet geen type zijn van dertien uit en dozijn. Ik bedoel dat er wel wat pit in u moet zitten. U wilt u binden als er wederzijds een goed gevoel is.
Als je ook alleen bent, of wel samen maar wel wat afleiding of leuk contact wilt, dan passen wij misschien bij elkaar en kunnen wij een luisterend oor zijn voor elkaar.
Consequenties of geen consequenties, Ik vind mijn leven belangrijker dan die van een ander. Ik heb altijd voor mijn partner klaargestaan, maar nu is het mijn beurt om op mijn manier verwend te worden en aan mijn stoute trekken te komen. Ik zijn voor mij geen specificaties waar een man aan zich moet voldoen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rebeccs, 56 jaar · Almelo
Ik ben op zoek naar iemand die me op de een of andere manier kan aanvullen, liefst geen volledig gelijkgestemde ziel dus!
MmmJaHoor, 59 jaar · Schiermonnikoog
Zoek een lief s*x maatje van rond mijn leeftijd met wie ik ook af en toe gezellig een avondje uit eten kan gaan of zo.
Dejager59, 58 jaar · Leiderdorp
Ik zoek een man voor vriendschappelijke relatie die ook sociaal voelend is, humor heeft en leuke dingen willen ondernemen.
MartinaShowt, 58 jaar · Almere Buiten
Dus ben je gezond lief aardig gezellig en zeker heel erg leuk in de omgang. Dan hoop ik snel iets te horen om zo ook binnen korte
ErikavanderF, 55 jaar · Melsbroek
Jij bent een geweldige vent, de grijze haren zeker niet kwijt en weet van aanpakken in bed. Geweldig om daar toch voor te gaan