Intiem zijn, daar gaat het me om. Want je kan het wel zo mooi hebben samen maar als de seks niet goed is ben je nergens. Goede seks is dus mijn doel en daar gaan we samen werk van maken?
Ik zal blij zijn als je me om een date vraagt. Een optimistische man die lief en zorgzaam is. Wie houdt van verrassingen en kan me laten voelen dat ik belangrijk voor hem ben. Iemand die volwassen en verantwoordelijk is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Margootje, 59 jaar · Albergen
houden van wandelen, genieten van het leven
Kanjijvandaag61, 56 jaar · Urk
Jullie zijn een lekker stel die ook ervaring hebben met erotische feestjes. Nieuwe stellen zijn uiteraard ook altijd welkom.
Xxtinaxx, 57 jaar · Heerlen
volgt
Agnesthelove, 57 jaar · Wijchmaal
Als je goed in bed bent, dan zal ik dat waarderen. Ik zal er alles voor doen om mijn partner een geile tijd te bezorgen. Je zult
Hhesssy, 58 jaar · Melick
Ik zoek iemand met een plan, een doel in het leven. Iemand die iets wil bereiken. Een toegewijde man die mij blij maakt. Je bent
Geertje52, 57 jaar · Havelte
Ik heb regelmatig seks met mijn man en wij bezoeken vaak swingerclubs. Het leuke daarvan is dat je eerst gezellig aan de bar