Ik wil iemand met wie ik contact kan leggen, iemand met wie ik diepere en waardevolle gesprekken ga voeren. Ik hou van iemand die mijn persoonlijkheid kan begrijpen. Ik hou niet van mensen die zullen proberen me te veranderen, maar zullen proberen dingen voor ons in balans te houden.
Je leert graag een vrouw kennen en neemt hier de tijd voor zodat je later niet voor gekke verrassingen komt te staan. Ook stel je jezelf open zodat ik je ook goed kan leren kennen, of het nu om gemakkelijke of wat minder gemakkelijke vragen van mijn kant zijn, je vind het niet erg op je open te stellen over je
Een ruimdenkende man die graag tijd met mij doorbrengt. Wie houdt er van rockmuziek en kan doen wat hij wil in het leven. Wie leeft zijn leven ten volle en wil dingen doen die leuk en opwindend zijn. Een cole man is goed voor mij!
Hallo, Vind ik eindelijk die lieve, betrouwbare, eerlijke, monogame man via deze site na 8 jaren single te zijn? Ik ben benieuwd... Vriendschappen met mannen en vrouwen zijn ook zeer welkom. ps, je krijgt van mij altijd een bericht