Een vrij voelende man die niet jaloers is gezien ik getrouwd ben. Iemand die in overleg met mij diverse seksuele handelingen wil doen, die ik lange tijd heb gemist. Gezien mijn man lichamelijk niet overal toe in staat is.
U wilt niet langer alleen zijn . U gaat graag weg en geniet van een lekker etentje en bent een beetje romantisch. U wilt ook u eigen dingen blijven doen!
Ik wil alleen dat je tijd voor me neemt, anders zal het niet voor ons werken. Wat zijn de dingen die je met me wilt doen? Laten we elkaar een goed gevoel geven. Ik ben klaar voor alles wat je met me wilt doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
FiederElsje, 57 jaar · Eindhoven
Voel jij je aangesproken dan zou ik een reactie op prijs stellen!
Beautyful, 55 jaar · Heerenveen
Doe gewoon wat je fijn vindt. maar als je dus ook een fetisjist bent, vind ik dat helemaal fijn. Laat me dan maar snel in een berichtje
Motorfanz, 56 jaar · Alkmaar
Kijk maar wat je van mijn profiel vindt en of je het aan durft.
Juudddith56, 57 jaar · Diegem
Dus zoek jij net als ik iemand om deze dagen op een leuke manier ingevuld te krijgen. En niet meer alleen te zijn. Gewoon iemand
Lndynn , 57 jaar · Kwintsheul
Mensen die altijd een goede en positieve kijk hebben. Mensen die graag een heel interessant leven hebben. En dat niet alleen
Lin2u, 59 jaar · Nijbroek
Ik zoek een man om hartstochten en ideeën mee te delen. Ik zoek geen verlegen persoon hoor, je moet iemand zijn die wil