Kletsen praten het is allemaal zo leuk en gezellig. En dat mis ik toch wel in mijn leven. Natuurlijk heb ik mijn werk maar met een bellende klant kan ik het niet hebben over iets anders dan werk.
Intiem zijn, daar gaat het me om. Want je kan het wel zo mooi hebben samen maar als de seks niet goed is ben je nergens. Goede seks is dus mijn doel en daar gaan we samen werk van maken?
Je wilt mijn busje wil even testen of de vering nog goed is als je toevallig op mijn route licht en die kans is groot als ik je adres in de tomtom invoer. Leeftijd en uiterlijk is niet belangrijk.
Er werd mij ooit het woord toyboy in de schoot geworpen, een leuke jonge vent voor een avondje. Klonk als muziek in mijn oren. Maar vaak is het zo dat vrouwen op mijn leeftijd weinig tot niet in aanraking komen met een eventueel jonge man die seksuele lusten hebben voor een vrouw van vijfenvijftig. Maar begrijp
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marjannekeee277, 57 jaar · Geluwe
Ben jij ook niet preuts en hou jij net als mij van leuke uitdagingen in het leven, ben je niet afhankelijk van een vrouw om gelukkig
Krista-trav, 56 jaar · Antwerpen
Volgt
MarielleSingle, 56 jaar · Wessem
Weiss ich noch nicht
Sisy, 58 jaar · Rotterdam
volgt
Stiertje58, 59 jaar · Bovekerke
Spreekt mijn profiel mij aan? Kom jij me dan snel verwennen?
Bloemmetj610523, 56 jaar · Bemmel
Man van dezelfde leeftijd, die samen met mij de nodige dingen wil gaan doen en eventueel wel meer op langere termijn. Verder