Ik hoop dat je me verzadigd laat voelen in bed als we seks hebben. Ik weet zeker dat ik veel dingen te bieden heb. Ben je hier om tevreden te zijn met mij?
U wilt niet langer alleen zijn . U gaat graag weg en geniet van een lekker etentje en bent een beetje romantisch. U wilt ook u eigen dingen blijven doen!
Uiterlijk is niet belangrijk, maar u moet geen type zijn van dertien uit en dozijn. Ik bedoel dat er wel wat pit in u moet zitten. U wilt u binden als er wederzijds een goed gevoel is.
Een man die me kan bewonderen vanwege mijn instelling. Een man die mij niet zal veroordelen vanwege wat anderen zullen zeggen. Een man die zijn eigen beslissingen neemt en nooit door iemand wordt opgedragen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mirianne60, 58 jaar · Dwingeloo
Ik hoop bij een man te zijn die echt in mij geïnteresseerd is, en zoveel mogelijk tijd met me door wil brengen, iemand
Wynnterr, 55 jaar · Zeewolde
Mijn ideale man zou medelevend, trouw, ondersteunend en leuk moeten zijn. Hij zou van knuffelen moeten houden en zoent graag.
RMXXX, 57 jaar · Krewerd
Je bent een vriendelijke volwassen man, je bent een echte heer en is altijd aardig tegen me, ik laat me niet voor de gek houden
Jennylove, 58 jaar · Katwijk
Een relatie is leuk, maar een echte seks relatie is wat ik werkelijk aan het zoeken ben. Ik heb graag een grote baas in bed, dus
RaraSaar, 58 jaar · Biervliet
Jij? Bent geil, en wil graag vrijen. Ook op spannende plekken of juist iets nieuws proberen. Ik vind het te gek als een man in
RitaOlsen, 55 jaar · Garsthuizen
Trefwoorden: leuk uitziend en gekleed, beetje stoer maar wel zachtaardig, gezelschapsmens, leuke dingen ondernemen,