Ik zoek een goed uitziende man die ook charisma heeft en die mijn leven kan verrijken. Maar het belangrijkste is dat je een lief karakter heb en zorgzaam bent. Kinderen zijn natuurlijk geen bezwaar. Ik ben benieuwd wat deze site me gaat brengen, ik wacht geduldig af. Zou jij het leuk vinden om in ieder geval
Kletsen praten het is allemaal zo leuk en gezellig. En dat mis ik toch wel in mijn leven. Natuurlijk heb ik mijn werk maar met een bellende klant kan ik het niet hebben over iets anders dan werk.
Ik ben heel vrij om te gaan en te leven waar ik wil . Dat opgeven voor een man met een kind zou moeilijk zijn. Maar zeg niet onmogelijk, want misschien is er een man die een zoon of dochter heeft en met wie ik de juiste match heb.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Elvita61, 55 jaar · Herentals
volgt
Mijngeheimpje, 59 jaar · Nijverdal
Man die kan genieten van sex zonder gezeur. Jonger heeft absoluut mijn interesse
Cancandyy, 57 jaar · Emmeloord
Ik zou een hete geile kerel die mij gelukkig en tevreden zou kunnen laten voelen wel erg leuk vinden. Ben jij diegene voor mij?
Catherinus, 55 jaar · Hoeilaart
Jij bent net als ik heel sociaal en hebt een goed karakter. Als jij ongedacht welke leeftijd dan ook open staat voor een opbouwende
Lady1957, 59 jaar · Sneek
ja kom en vraag ik heb wel moeite om lang te lopen dan gebruik ik mn opklapbaare rollater en ben gek op mn hond en kat
NormaAl6205, 55 jaar · Zoersel
Ik ben serieus op zoek naar een leuke man en niet zomaar voor 1 x plezier.