Intiem zijn, daar gaat het me om. Want je kan het wel zo mooi hebben samen maar als de seks niet goed is ben je nergens. Goede seks is dus mijn doel en daar gaan we samen werk van maken?
Een ruimdenkende man die graag tijd met mij doorbrengt. Wie houdt er van rockmuziek en kan doen wat hij wil in het leven. Wie leeft zijn leven ten volle en wil dingen doen die leuk en opwindend zijn. Een cole man is goed voor mij!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mayyaah, 59 jaar · Kuinre
Jij bent eerlijk en als je iets niet leuk zou vinden zou je me dat gewoon vertellen. Het is niet de bedoeling dat je de hele tijd
Mariavlinderzzz, 55 jaar · Almelo
Ben jij ook al weer een tijdje alleen, en is dat eigenlijk niet wat je wilde voor je zelf? Je wil ook weer iemand in je leven waar
Sisy, 58 jaar · Rotterdam
volgt
Samendrinken, 59 jaar · Sneek
Een lieve man met een glimlach en die spontaan is, liefs van Lisa.
Urszula, 57 jaar · Utrecht
een gezellige ruimdenkende man, die met beide voeten op de grond staat, en toch heel aangenaam in de omgang kan zijn
CynthiaT, 55 jaar · Ieper
Kan ik je vertrouwen met de dingen die ik binnenkort zal vertellen? Nou, het is een privézaak dus ik zal het hier niet