Als je weer eens echt wilt genieten van seks dan moet je bij mij zijn! Misschien zit je in een sleur in je relatie en gebeurt er weinig spannends dan kan ik daar verandering in brengen, of je bent single en bent net als mij ook gefrustreerd, dan kan ik daar verandering in brengen en ik kan je garanderen dat je er geen spijt van gaat krijgen!
Wilt u mij lekker anaal verwennen of andere dingen doen die ons in extase brengen! U bent iemand die duidelijk aangeeft als u iets niet wilt en u deelt u fantasieën. U denkt niet alleen aan u eigen plezier maar ook aan het plezier van de vrouw!
Intiem zijn, daar gaat het me om. Want je kan het wel zo mooi hebben samen maar als de seks niet goed is ben je nergens. Goede seks is dus mijn doel en daar gaan we samen werk van maken?
Ik kijk uit naar iemand die een goede prater is, waar ik iets kan van opsteken en die ook naar mij kan luisteren omdat hij vindt dat ik ook best wat zinnigs of grappigs te vertellen heb, die cultureel geïnteresseerd is zonder een wandelende encyclopedie te zijn, waar ik mee kan uitpakken, er goed en
19Miia61, 56 jaar · Kalken
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik hou van echte heren, die graag deuren voor me opent of me helpt als ik iets zwaars thuis of op straat moet dragen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lekkerinmnvel, 58 jaar · Dordrecht
Hoe sta jij in het leven? vrij en open? ben jij opzoek naar een date of een vaste relatie? Ik zou alles van je willen weten als
Dan-ielle-1962, 55 jaar · Middelburg
Ik wil een partner voor het leven vinden met wie ik onvergetelijke momenten kan delen. Ik wil een slimme en lieve man, die van
Batprincess, 56 jaar · Amsterdam
Man, Lang , blond en
Waarisdezomer, 58 jaar · Someren
Houden van vakantie vieren in een warm land, cultuur willen snuiven?
Superwoman, 57 jaar · Kootwijkerbroek
Ik heb natuurlijk al wel de nodige ervaring en weet precies wat ik wel wil en wat ik niet wil. Ik hou niet van pijnlijke dingen
Viv2u, 57 jaar · Kolham
Ben jij degene waar ik naar op zoek ben en zullen we het laten gebeuren. Goede seks hebben en doen wat we leuk vinden is het helemaal.