Lekker spontaan, rustig maar mag ook wel soms uitbundig zijn. Ik heb verder niet zoveel eisen omdat ik niet verwaand wil over komen. Het moet gewoon klikken en ik denk en hoop dat jij dat ook het belangrijkste vind.
Als je ook alleen bent, of wel samen maar wel wat afleiding of leuk contact wilt, dan passen wij misschien bij elkaar en kunnen wij een luisterend oor zijn voor elkaar.
Je leert graag een vrouw kennen en neemt hier de tijd voor zodat je later niet voor gekke verrassingen komt te staan. Ook stel je jezelf open zodat ik je ook goed kan leren kennen, of het nu om gemakkelijke of wat minder gemakkelijke vragen van mijn kant zijn, je vind het niet erg op je open te stellen over je
Wilt u mij lekker anaal verwennen of andere dingen doen die ons in extase brengen! U bent iemand die duidelijk aangeeft als u iets niet wilt en u deelt u fantasieën. U denkt niet alleen aan u eigen plezier maar ook aan het plezier van de vrouw!