Wat zijn mijn dromen en verlangens als het gaat om het vinden van een man? Ja ik denk wat elke vrouw wel wilt...begrip, respect, verliefdheid, romantiek af en toe, een beetje machoman, gezelligheid en fijne gesprekken, of het nu op een oppervlakkig of op een diep niveau is. Lekker jezelf zijn, je vrijheid behouden met dat extra beetje geborgenheid.
U bent niet jaloers en niet een type dat u zetel niet komt en zelfs niet om te eten en drinken. Als u een serveerster en huishoudster zoekt moet u niet bij mij zijn. Als u een leuke vrouw zoekt om een leuk contact mee op te bouwen en als het klikt meer dan hebt u mij gevonden!
Een vrij voelende man die niet jaloers is gezien ik getrouwd ben. Iemand die in overleg met mij diverse seksuele handelingen wil doen, die ik lange tijd heb gemist. Gezien mijn man lichamelijk niet overal toe in staat is.
U vraagt, ik serveer. Ik ben op zoek naar mannen met uiteenlopende fantasieen die zij willen waarmaken, wat hun partner niet wil, lijkt mij juist erg spannend om te doen. Ik hoop daarom op veel reacties, voor mij zijn maar weinig dingen te gek, uiteenlopende seks fantasieen zijn bij mij meer dan welkom.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
-Ella-X-, 58 jaar · Antwerpen
Ik ben erg geïnteresseerd in een man die ook weet hoe hij moet koken. En het belangrijkste is dat een man die zijn zelfgemaakte
In9rid, 59 jaar · Assen
Ben je op zoek naar een partner in het leven? Als je openstaat voor een serieuze relatie. Ik denk dat we een goede match zijn,
MrsTherese, 58 jaar · Antwerpen
Ik wil een man vinden om gelukkig mee te zijn. Het is al een tijdje geleden dus ik ben er echt aan toe! Liefde, dat is zo'n goed
Vrouw54, 56 jaar · Tessenderlo
lief
KarlijnZon, 58 jaar · Kemmel
Onderhoudende, beetje eigenzinnige(?) en, bij voorkeur, gebonden kerel. Een lekkere vrijpartij; heerlijk....maar
RegioAmsterdam, 59 jaar · Amsterdam
Mannen ontmoeten in een kroeg werkt echt niet meer, dit lijkt mij een prima alternatief