Ik hoop degene te vinden die op dit moment geweldig voor me kan zijn. Ik ben er vrij zeker van dat dit het begin zal zijn van iets geweldigs voor ons als je gewoon goed voor me wilt zijn. Laten we vandaag leuke dingen voor ons laten gebeuren.
Een vrij voelende man die niet jaloers is gezien ik getrouwd ben. Iemand die in overleg met mij diverse seksuele handelingen wil doen, die ik lange tijd heb gemist. Gezien mijn man lichamelijk niet overal toe in staat is.
Je moet discreet zijn en makkelijk in de omgang. Je moet mij wel op mijn gemak bij je laten voelen. En veilig. Oh, en als je kan koken is dat zeker een pluspunt!.
U wilt niet langer alleen zijn . U gaat graag weg en geniet van een lekker etentje en bent een beetje romantisch. U wilt ook u eigen dingen blijven doen!