Een gezellige vrolijke man die nog altijd geniet, graag leuke dingen doet en niet saai op de bank wilt blijven hangen. Ik ben niet veel eisend maar verzorgd, warm en lief daar kan ik al heel wat mee.
Als de slaap heerlijk is, stel je dan een man voor die bij mij slaapt.Ik vraag geen bepaald type of een perfect iemand. Ik wil gewoon dat iemand van me houdt en dat we gelukkig zijn.
ik ben niet meteen op zoek ben naar een vaste relatie omdat je zoiets niet kunt forceren. Maar een vriendschap is op dit moment perfect voor mij, leuke dingen samen doen en af ??en toe een dagje uit is ook leuk om mee te beginnen, vind je ook niet?
Als je niets te vertellen hebt, reageer niet aub. Heb je alleen fotos van je geslachtsdelen wees dan even origineel. Ik wil je gezicht ook een keer zien. Dat is wat ik ondervonden heb al tot nu toe. Maar verder zoek ik toch die opgewekte vrolijke man. Gewoon om eens wat leuks mee te gaan doen
Een leuke lieve betrouwbare man, in een relatie vind ik het erg belangrijk dat je open naar elkaar kunt zijn en goed met elkaar kunt praten. Humor vind ik ook belangrijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dianta, 59 jaar · Oldenzaal
Ben jij super geil en ben jij niet bang dat te bewijzen?
Pffffff69, 57 jaar · Antwerpen
Een jongere man dan mezelf ........
Andrea M, 55 jaar · Cadzand
Je moet betrouwbaar zijn en natuurlijk al mijn liefde waardig behandelen en die voor langere tijd met mij de liefde kan bedrijven.
Vina1960, 57 jaar · Geesteren
Je bent net zo geil als ik, je zult me lang plezieren maar je laat me eerst een aantal keren klaarkomen!
Fleurhoek, 59 jaar · Attenhoven
Ja, dat vind ik wel moeilijk om te zeggen, ik laat een ander altijd in zijn waarde en heb geen hoge verwachtingen van iemand