Een vent die me mijn wens kan geven. Een man die zal bewijzen dat ik niet verdrietig hoef te zijn. Een man die mijn glimlach in mijn gezicht laat zien.
Ik hoop dat jij mij vrij en open kan maken. Het bezorgen van een heerlijke toekomst vol romantiek. En wil je met mij experimenteren en kijken wat onze behoeftes zijn
Als de slaap heerlijk is, stel je dan een man voor die bij mij slaapt.Ik vraag geen bepaald type of een perfect iemand. Ik wil gewoon dat iemand van me houdt en dat we gelukkig zijn.
Een leuke en warme man die net als ik misschien ook wel denkt dat het allemaal veel te snel gaat en er weer aan toe is om gewoon samen te zijn in plaats van alleen. Als jij denkt dat het geweldig is om samen te genieten, wil jij net als ik weer verliefd worden dan verwacht ik snel een berichtje.
Ik zal blij zijn als je me om een date vraagt. Een optimistische man die lief en zorgzaam is. Wie houdt van verrassingen en kan me laten voelen dat ik belangrijk voor hem ben. Iemand die volwassen en verantwoordelijk is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Margriet2014, 55 jaar · Franeker
Ik zoek mannen om mee chatten
Patricia014, 57 jaar · Limbricht
searching for a handsome kind caring and loving man
GeNineh, 55 jaar · Radewijk
Je kan me ??begrijpen en je wilt luisteren naar wat ik je te zeggen heb, je moet ook een goed hart hebben! Verder maakt het me
Hellevoetse60, 57 jaar · Hellevoetsluis
Een lieve leuke gezellige man die van humor houdt
Pontbuffetdame, 58 jaar · Harlingen
Ben jij een man die ook net als mij op zoek is naar gezelligheid?
Zangeres, 56 jaar · Mechelen
Ik zoek een man die mij weer kan laten leven, het verschrompelde bloem in mijn hart weer kan opbloeien, het vuur en de passie