Je vindt het wel eens leuk om een film te kijken maar wilt ook andere dingen doen met mij.Ik heb een auto dus kan naar je toe komen of ik kan ook wel ontvangen. Maar ik wil je graag eerst wat leren kennen.
Intiem zijn, daar gaat het me om. Want je kan het wel zo mooi hebben samen maar als de seks niet goed is ben je nergens. Goede seks is dus mijn doel en daar gaan we samen werk van maken?
Je moet discreet zijn en makkelijk in de omgang. Je moet mij wel op mijn gemak bij je laten voelen. En veilig. Oh, en als je kan koken is dat zeker een pluspunt!.
Ik zal blij zijn als je me om een date vraagt. Een optimistische man die lief en zorgzaam is. Wie houdt van verrassingen en kan me laten voelen dat ik belangrijk voor hem ben. Iemand die volwassen en verantwoordelijk is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
1959MARYxx, 58 jaar · Kropswolde
Denk je dat jij me die geile pleziertjes kunt geven? Ik heb behoefte aan meerdere keren intense sex per dag. Ik ben mijn speeltjes
WilmpieSingle, 59 jaar · Dilsen-Stokkem
volgt
Op-Hellia, 58 jaar · Heuvelland
Ik hou van chatten en / of e-mailen. Ik hou van praten en lachen. Ik ontmoet graag verschillende mensen van verschillende
Planeetje, 57 jaar · Horn
Ik zoek een lieve eerlijke, verzorgde en goeduitziende man tussen de 45 en 99 jaar, die op zoek is naar een vaste relatie. Ben
Liefdiefje, 58 jaar · Hornhuizen
Je wilt niet perse een relatie, je staat open voor meer dan seks alleen.
Tarraaa, 55 jaar · Makkum
Een heer die in staat is om lief te hebben, een man die alles zal doen voor de liefde en voor zijn lover. Ik hoop dat je een charmante