ik ben niet meteen op zoek ben naar een vaste relatie omdat je zoiets niet kunt forceren. Maar een vriendschap is op dit moment perfect voor mij, leuke dingen samen doen en af ??en toe een dagje uit is ook leuk om mee te beginnen, vind je ook niet?
Misschien weet je wel een fijne manier om me de mond te snoeren. Niet door me af te breken maar misschien door me van repliek te dienen of een onderwerp te bespreken waar ik nog niet zoveel vanaf weet of een levensvraag om even bij stil te staan. het hoeft niet altijd serieus te zijn, we kunnen ook over leuke
U vraagt, ik serveer. Ik ben op zoek naar mannen met uiteenlopende fantasieen die zij willen waarmaken, wat hun partner niet wil, lijkt mij juist erg spannend om te doen. Ik hoop daarom op veel reacties, voor mij zijn maar weinig dingen te gek, uiteenlopende seks fantasieen zijn bij mij meer dan welkom.
Mijn sociale kring is geslonken, eigenlijk blijft er niemand meer over. Jij bent in veel dingen geïnteresseerd en wilt ook graag nieuwe mensen leren kennen.
Een vrij voelende man die niet jaloers is gezien ik getrouwd ben. Iemand die in overleg met mij diverse seksuele handelingen wil doen, die ik lange tijd heb gemist. Gezien mijn man lichamelijk niet overal toe in staat is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NeewaX, 58 jaar · Lelystad
Net als in het leven, ben ik op zoek om interessante mensen te ontmoeten en te zien wat er gebeurt. Wees gewoon een actieve,
FiederElsje, 57 jaar · Eindhoven
Voel jij je aangesproken dan zou ik een reactie op prijs stellen!
Maaruhm58, 59 jaar · Tilburg
Ook jij bent reislustig en ondernemend. Je houdt van cultuur en ziet er niet tegenop om eventueel zelfs een kamer te delen
BabyHolly, 58 jaar · Groningen
Een man die niet te kieskeurig is voor een vrouw waar hij graag bij is. Een man die ook graag delen van het mollige vrouwenlichaam
JulianneMISS, 55 jaar · Lauwersoog
Als je me de beste seks van mijn leven wilt geven, weet ik zeker dat we hiervan zullen genieten. Laten we vandaag iets goeds
Wynnterr, 55 jaar · Zeewolde
Mijn ideale man zou medelevend, trouw, ondersteunend en leuk moeten zijn. Hij zou van knuffelen moeten houden en zoent graag.