Ik zoek gewoon een lekkere vent voor een leuke avond of middag. Ik zoek geen heel oude vent want ik wil natuurlijk niet met "mijn vader "op stap gaan. Ik zoek wel een man met humor, die niet saai is en ook niet schrikt van mijn gekleurde haartjes. Maar heb je een beetje lef en wat pit, dan hebben wij het heel gezellig.
Je bezit in ieder geval over de kennis van een onderwerp waar ik nagenoeg nog niets over weet. Ik ben een vrouw die constant wil leren dat houd mij jong en actief. Ik wil dus echt een man met een beetje inhoud waar ik mijn dagen mee kan slijten.
Ik zoek een lieve man, die ik kan vertrouwen. Ik hecht geen waarde aan financiële zaken, voor mij gaat het echt om het gezelschap en misschien ook wel de liefde die er uit zou kunnen ontstaan.