Uiteraard heb ik er nog geen idee van wie jij bent. Jij bent gewoon wie jij bent. Net zoals mij op zoek naar wat leuks en ach hoe of wat dat valt vooraf niet te plannen.
Je bezit in ieder geval over de kennis van een onderwerp waar ik nagenoeg nog niets over weet. Ik ben een vrouw die constant wil leren dat houd mij jong en actief. Ik wil dus echt een man met een beetje inhoud waar ik mijn dagen mee kan slijten.
Het zou mij ontzettend plezieren als jij net als ik een positief mens bent. Jij ziet altijd ergens een zonnetje schijnen en zet de schouders er onder. Als jij ook graag buiten bent en van kinderen houdt ben jij misschien wel mijn geschikte partner.
Mocht jij je in dezelfde situatie als mij bevinden of zit je in een scheiding en heb je behoefte aan wat gezelschap? Laten we dan in contact komen met elkaar. Je bent een open persoon en hebt er geen moeite mee om met mij om te gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Carlientje, 67 jaar · Zaandam
Een lieve man die op zoek is naar liefde en vriendschap, graag plezier maakt in het leven.
Riettje, 65 jaar · Loker
Veel wensen heb ik niet en voor mij telt alleen maar dat je single bent en ook nog iets moois van het leven wil maken, samen met
XxGeorgie, 65 jaar · Emmeloord
Ik geef de voorkeur aan iemand van mijn eigen leeftijd, dat kan wat ouder of jonger zijn natuurlijk dat maakt me niet uit. Ik
Bandoline, 65 jaar · Amersfoort
intelligent, artistiek, gezellig. Iemand die ook van een kleine 'time out for yourself' kan genieten en ook om de situatie
Mottig, 70 jaar · Venray
Dit mag je gerust zelf vertellen met een bijgevoegde foto...
Adelheid1947, 69 jaar · Meppel
Misschien ben jij ook l een hele tijd alleen en heb jij ook behoefte aan een leuk contact. Met de instelling dat niets moet,