Een leuke man, die net als ik open staat voor veranderingen en nieuwe dingen. Niet iemand die elke avond de deur weer uit wil gaan. Maar het ook fijn vind om gewoon lekker te blijven hangen op de bank.
Dit profiel heb ik voor mezelf aangemaakt. De meeste mannen die ik ken, ken ik zo goed dat het bijna saai begint te worden. Tijd voor nieuwe ontmoetingen!
Je kan je mannetje staan in het digitale tijdperk, bent niet van een té oude stempel en hebt niks tegen mijn kat. Ga je ook wel eens graag op reis of iets drinken op café laat me dan eens iets weten. We zien dan wel waar het naartoe gaat.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ronny1, 69 jaar · Opmeer
om te weten of jij het bent uit de buurt een vraag hoe heet de hoek flat langs
Evenoppad, 65 jaar · Aalsmeerderbrug
Een leuke avontuurlijke man die er ook van houd om uitstapjes te maken. We kunnen dan leuk dingen ondernemen, door gezellig
Lieverdje59, 65 jaar · Den Haag
YellowArtie, 65 jaar · Schalkhaar
Ik ben op zoek naar een man die open staat voor een date. Maar verwacht niet meteen een hele relatie met mij. Ik heb veel financiële
Popjes, 67 jaar · Roeselare
wil ik wel van jezelf horen
Dina50, 67 jaar · Leiden
U bent een gezellige man op zoek naar een fijne ontmoeting met een even zo gezellige dame, dan verwijs ik u naar de afdeling