Dit vind ik mogelijk nog moeilijker want ik heb geen verlanglijstje waaraan mijn ideale partner moet voldoen. Ik vind het wel belangrijk dat je me accepteert zoals ik ben en jij ook ten alle tijde jezelf bent en blijft,ik denk dat we dan al een heel eind komen.
Het zou mij ontzettend plezieren als jij net als ik een positief mens bent. Jij ziet altijd ergens een zonnetje schijnen en zet de schouders er onder. Als jij ook graag buiten bent en van kinderen houdt ben jij misschien wel mijn geschikte partner.
Ik wil iemand vinden die net zoals mij toch graag samen met iemand is en die ook dat beetje genegenheid zoekt. Het heerlijk samen zijn en genieten van elkaar, samen rustig wat opbouwen en zien waar het allemaal naar toe gaat