Dit vind ik mogelijk nog moeilijker want ik heb geen verlanglijstje waaraan mijn ideale partner moet voldoen. Ik vind het wel belangrijk dat je me accepteert zoals ik ben en jij ook ten alle tijde jezelf bent en blijft,ik denk dat we dan al een heel eind komen.
Je bezit in ieder geval over de kennis van een onderwerp waar ik nagenoeg nog niets over weet. Ik ben een vrouw die constant wil leren dat houd mij jong en actief. Ik wil dus echt een man met een beetje inhoud waar ik mijn dagen mee kan slijten.
Het zou mij ontzettend plezieren als jij net als ik een positief mens bent. Jij ziet altijd ergens een zonnetje schijnen en zet de schouders er onder. Als jij ook graag buiten bent en van kinderen houdt ben jij misschien wel mijn geschikte partner.
Mijn oh mijn oeh ik heb pijn O zo'n pijn tot over mijn oren smoorverliefd op jou Keer op keer stort ik weer neer ik kan niet meer Tot over mijn oren smoorverliefd op jou