Een leuke man, die net als ik open staat voor veranderingen en nieuwe dingen. Niet iemand die elke avond de deur weer uit wil gaan. Maar het ook fijn vind om gewoon lekker te blijven hangen op de bank.
Je bent een man van mijn leeftijd, je verzorgt jezelf goed en weet van wanten als het gaat om een vrouw verwennen. Je houdt van een goed voorspel en er de tijd voor nemen om het liefdesspel met elkaar te beleven. Je bent sociaal en lief, teder en wat harder als het de tijd ervoor is. Laat maar wat van je horen als
Ik hou van een man met lekker wat vlees aan zijn botten! Ruwe handen, grote handen, sterke handen en stel mooie ogen waar ik in kan verdrinken. Mag ik lekker op je zitten en je gereedschap berijden? Hmm dat lijkt me zo heerlijk! Reageer maar met een foto als je denkt dat ik de moeite waard ben om het mee te wagen!