Ik zie graag mannen met een verzorgde (korte) baard, al is uiterlijk niet het belangrijkste. Zou graag kennismaken met een man (eventueel met kinderen) voor vriendschap en daarna................... Ik heb zelf een volwassen dochter. (28) (uitwonend)
Je kan je mannetje staan in het digitale tijdperk, bent niet van een té oude stempel en hebt niks tegen mijn kat. Ga je ook wel eens graag op reis of iets drinken op café laat me dan eens iets weten. We zien dan wel waar het naartoe gaat.
Ik ben op zoek naar een leuke spontane gezellige man voor een vaste relatie. Ik hou van een huiselijke sfeer en doe graag dingen samen dus ik zoek echt een soulmate maar wil vooral ook mijn eigen dingen blijven doen en natuurlijk geldt dat ook voor jou.
Ik zoek een lieve man, die ik kan vertrouwen. Ik hecht geen waarde aan financiële zaken, voor mij gaat het echt om het gezelschap en misschien ook wel de liefde die er uit zou kunnen ontstaan.