Ben jij een man vol energie? En ga jij ook graag een avondje op stap? Dat kan ook gewoon iets drinken zijn hoor! Ik hou wel van een man die thuis rustig is en ook goed kan praten. Ik stel mij voor de rest voor alles open! Eigenlijk ben ik niet zo lastig denk ik!
Je bezit in ieder geval over de kennis van een onderwerp waar ik nagenoeg nog niets over weet. Ik ben een vrouw die constant wil leren dat houd mij jong en actief. Ik wil dus echt een man met een beetje inhoud waar ik mijn dagen mee kan slijten.
Graag mannen die vrijgezel of in een scheiding zitten. Mannen die opzoek zijn naar iets meer dan alleen seks, hoeft niet meteen, kunnen we er altijd wel aan werken. Werkzaam, gezond, geen roker, af en toe een borrel mag wel.
Ik wil iemand vinden die net zoals mij toch graag samen met iemand is en die ook dat beetje genegenheid zoekt. Het heerlijk samen zijn en genieten van elkaar, samen rustig wat opbouwen en zien waar het allemaal naar toe gaat
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hetechtewerk, 66 jaar · Izegem
Daar wil ik graag zelf achter komen. Je moet wel een beetje lief zijn en een luisterend oor hebben.
Bloemenmeid, 65 jaar · Meppel
Je zit lekker in je vel, bent verzorgd, zorgzaam, open, eerlijk, sociaal, spontaan, Je bent zo rond mijn leeftijd en woont
Droepie86, 67 jaar · s-Hertogenbosch
Lastig om dat in te vullen. Ik zou zeggen, aardig lief en een leuke lach en alleenstaand.
51Agnes, 66 jaar · Heerewaarden
Je zult niet vernederen , je zult me ??laten genieten. En natuurlijk laat ik jou dan ook genieten. ik ben niet kieskeurig het
Idaah, 68 jaar · Kortrijk
Je moet wel een beetje romantisch zijn want ik hou niet van het koude gebeuren, zo van erop en eraf en dan is het weer voorbij.
Gescheiden51, 66 jaar · Herentals
Ook jij hebt weinig geluk in de liefde gehad zeker. Misschien trok dat je wel naar mij toe. Ik snap niet wat er mis is met verwachten