Ik ben meer zelfverzekerd en ook nog steeds op zoek naar de knappe prins op het witte paard. Na enkele verkeerde keuzes in mannen, ben ik weer op zoek naar de juiste spannende en vooral interessante man om leuke dingen mee te doen, lekker chatten en mailen. Misschien mis jij ook de behoefte naar een grote vrouw met volle boezem, lieve glimlach en een lust naar passie en sex, dan ben ik de vrouw voor jou en jij waarschijnlijk DE man voor mij. Wacht niet te lang met mailen, hoelang ik op deze site aanwezig ben, is afhankelijk van de reacties die ik krijg. XXX
Ik zie graag mannen met een verzorgde (korte) baard, al is uiterlijk niet het belangrijkste. Zou graag kennismaken met een man (eventueel met kinderen) voor vriendschap en daarna................... Ik heb zelf een volwassen dochter. (28) (uitwonend)
Je bezit in ieder geval over de kennis van een onderwerp waar ik nagenoeg nog niets over weet. Ik ben een vrouw die constant wil leren dat houd mij jong en actief. Ik wil dus echt een man met een beetje inhoud waar ik mijn dagen mee kan slijten.