Ik heb een man in mijn leven nodig die verantwoordelijk en ruimdenkend is. Wie kan zijn beslissing nemen en doen wat hij wil blijven doen in zijn leven waardoor onze relatie blijft bestaan! Ik wil dat je gelukkig bent als ik in je armen lig en kan laten voelen dat ik belangrijk voor je ben.
Ik zoek een lieve man, die ik kan vertrouwen. Ik hecht geen waarde aan financiële zaken, voor mij gaat het echt om het gezelschap en misschien ook wel de liefde die er uit zou kunnen ontstaan.
Ik zie graag mannen met een verzorgde (korte) baard, al is uiterlijk niet het belangrijkste. Zou graag kennismaken met een man (eventueel met kinderen) voor vriendschap en daarna................... Ik heb zelf een volwassen dochter. (28) (uitwonend)
Mocht jij je in dezelfde situatie als mij bevinden of zit je in een scheiding en heb je behoefte aan wat gezelschap? Laten we dan in contact komen met elkaar. Je bent een open persoon en hebt er geen moeite mee om met mij om te gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
65enalleen, 68 jaar · Zevenhoven
Een warme man die mijn leven weer een beetje kleur kan geven, gewoon genieten van de kleine dingen die we samen kunnen ondernemen
Polo4747, 67 jaar · Doetinchem
Je bent een heer, je weet hoe je een dame moet behandelen. Dat is erg belangrijk voor mij. Je weet hoe je een goed gesprek hebt
OKZuster, 66 jaar · Meppel
Leuke man die net als ik graag nog wat moois van zijn leven wil maken. Sex hoort daar wat mij betreft ook bij. Mijn man en ik hadden
GeenTwijfels, 66 jaar · Capelle aan den IJssel
Ik zoek Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha,
Goudsbelegen, 67 jaar · Gouda
MiraB, 65 jaar · Guigoven
Ben je oke om eerst vrienden te worden voordat je een relatie begint? En je dacht niet dat ik te oud ben voor dit soort relaties.