Graag mannen die vrijgezel of in een scheiding zitten. Mannen die opzoek zijn naar iets meer dan alleen seks, hoeft niet meteen, kunnen we er altijd wel aan werken. Werkzaam, gezond, geen roker, af en toe een borrel mag wel.
Ik hou van een man met lekker wat vlees aan zijn botten! Ruwe handen, grote handen, sterke handen en stel mooie ogen waar ik in kan verdrinken. Mag ik lekker op je zitten en je gereedschap berijden? Hmm dat lijkt me zo heerlijk! Reageer maar met een foto als je denkt dat ik de moeite waard ben om het mee te wagen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GeileDanielle, 67 jaar · Heerlen
Ik zoek een lekkere vent die in staat is om mij alle hoeken van het bed te laten zien. Ben jij een man die in is voor seks in de ochtend
Tanterie, 65 jaar · Ossenwaard
Laten we eerst maar eens zien of het klikt.
Tijgetje, 65 jaar · Leiden
Openminded, gelijkgestemt en gepassioneerd
GoudenVlinder, 65 jaar · Utrecht
Geef mij wat ik al die jaren qua seks heb gemist, en je zult heerlijk geil beloond worden ;)
Floora195205, 65 jaar · Aalst
U heeft er geen problemen mee dat ik getrouwd ben . U woont bij mij in de buurt of heeft de mogelijkheid om deze kant op te komen.
BlueBlueM, 66 jaar · Delfzijl
Spontane ervaren man, bij voorkeur van minimaal 45 jaar zodat ik niet het gevoel heb dat ik je moeder ben. Je houdt net als ik