Ik ben op zoek naar een leuke spontane gezellige man voor een vaste relatie. Ik hou van een huiselijke sfeer en doe graag dingen samen dus ik zoek echt een soulmate maar wil vooral ook mijn eigen dingen blijven doen en natuurlijk geldt dat ook voor jou.
Het zou mij ontzettend plezieren als jij net als ik een positief mens bent. Jij ziet altijd ergens een zonnetje schijnen en zet de schouders er onder. Als jij ook graag buiten bent en van kinderen houdt ben jij misschien wel mijn geschikte partner.
Graag mannen die vrijgezel of in een scheiding zitten. Mannen die opzoek zijn naar iets meer dan alleen seks, hoeft niet meteen, kunnen we er altijd wel aan werken. Werkzaam, gezond, geen roker, af en toe een borrel mag wel.