Ben je ook op zoek naar liefde en zullen we elkaar een kans geven? Ik wil ervoor gaan en ik heb die man nodig in het leven. Ik wil verliefd worden en ook een relatie krijgen. Zullen we het laten gebeuren?
Het zou mij ontzettend plezieren als jij net als ik een positief mens bent. Jij ziet altijd ergens een zonnetje schijnen en zet de schouders er onder. Als jij ook graag buiten bent en van kinderen houdt ben jij misschien wel mijn geschikte partner.
Je bent een man van mijn leeftijd, je verzorgt jezelf goed en weet van wanten als het gaat om een vrouw verwennen. Je houdt van een goed voorspel en er de tijd voor nemen om het liefdesspel met elkaar te beleven. Je bent sociaal en lief, teder en wat harder als het de tijd ervoor is. Laat maar wat van je horen als
Als jij mijn stukje leest en het spreekt jou aan nodig ik jou uit om te reageren. Ik ben een lief en zachtaardig type en het past bij mij als jij dat aanvult. Een man die zelf extra zorgzaam is en mij in de watten wil leggen heeft zeker een streepje voor!
Je kan je mannetje staan in het digitale tijdperk, bent niet van een té oude stempel en hebt niks tegen mijn kat. Ga je ook wel eens graag op reis of iets drinken op café laat me dan eens iets weten. We zien dan wel waar het naartoe gaat.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Harmonie, 66 jaar · Zwolle
Een viriele, goed uitziende en vooral ook verzorgde man. Iemand die weet wat hij moet doen om een dame te behagen en daar zelf
Lacey48, 69 jaar · Beersel
Graag zou ik een eveneens zelfstandige,niet alledaagse en goed verzorgde man ontmoeten. Tikje Bourgondisch zou leuk zijn!
51Anna, 66 jaar · Wissenkerke
Jij bent wat ze een echte heer noemen! Je hebt respect voor andere en je zult mij en mijn familie goed behandelen!
Noiemy, 65 jaar · Oostwold
Ik wil een volwassen man die graag tijd met me doorbrengt en me de voldoening wil geven die ik altijd al wilde. Actief in seks
Tanterie, 65 jaar · Ossenwaard
Laten we eerst maar eens zien of het klikt.
AnnaVl, 67 jaar · Kuringen
Hoe zou je het vinden om met mij in contact te komen en het super gezellig te hebben en fijne gesprekken te voeren zodat we elkaar