Je zit niet achter de geraniums en weet hoe je en vrouw lekker moet verwennen en word zelf ook graag verwend. Je toont interesse en bent niet iemand die zijn zin wil doordrukken ten koste van alles.
Mocht jij je in dezelfde situatie als mij bevinden of zit je in een scheiding en heb je behoefte aan wat gezelschap? Laten we dan in contact komen met elkaar. Je bent een open persoon en hebt er geen moeite mee om met mij om te gaan.
Bent u verzot op seks, dan hoop ik van harte dat u even mijn profiel tekst leest. Bent u impotent dan gaat het feest niet door, u moet hem echt wel omhoog zien te krijgen. Ik hoop dat dat niet een te grote eis is, maar als ik eraan ga trekken en zuigen en u krijgt hem niet omhoog, dan zou ik net zo goed doelloos bij
Het zou mij ontzettend plezieren als jij net als ik een positief mens bent. Jij ziet altijd ergens een zonnetje schijnen en zet de schouders er onder. Als jij ook graag buiten bent en van kinderen houdt ben jij misschien wel mijn geschikte partner.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Verwennerijtjes, 70 jaar · Domburg
Ik dacht, ik kom ook eens vissen in deze vijver. Ja, ik ben ook op zoek naar die ene man. Die ene lieve, betrokken, betrouwbare,
Hetechtewerk, 66 jaar · Izegem
Daar wil ik graag zelf achter komen. Je moet wel een beetje lief zijn en een luisterend oor hebben.
Drakenland, 70 jaar · Beek en Donk
Als je een lieve man bent en niet dezelfde ideeën hebt als mijn ex man als het om vrouwen gaat dan kom ik graag in contact
Leukjetespreken, 68 jaar · Schokland
Ben jij leergierig?
Marlene19480411, 69 jaar · Arendonk
Een man die erg graag geniet van het leven, graag op reis gaat en samen graag leuke dingen doet