Een leuke man die er net als ik voor open staat om een serieuze relatie aan te gaan, het gezellig durft te maken en die ondernemend is. Lief is toch wel erg belangrijk en behulpzaam zou ook mooi zijn. Hoor ik snel van je?
Ik ben op zoek naar een leuke spontane gezellige man voor een vaste relatie. Ik hou van een huiselijke sfeer en doe graag dingen samen dus ik zoek echt een soulmate maar wil vooral ook mijn eigen dingen blijven doen en natuurlijk geldt dat ook voor jou.
Je kan je mannetje staan in het digitale tijdperk, bent niet van een té oude stempel en hebt niks tegen mijn kat. Ga je ook wel eens graag op reis of iets drinken op café laat me dan eens iets weten. We zien dan wel waar het naartoe gaat.