Met welke man kan ik afspreken voor een happy ending? Ik zal jou verwennen en jij zal hetzelfde bij mij doen! Alleen wil ik dat jij al mijn gaatjes onderzoekt met jouw tong! ;)
Ik zoek een leuke, lieve en spontane man, die het leuk vind om samen leuke dingen te ondernemen. Ik ben sinds november 2006 gescheiden en wel weer toe aan een relatie. De rest vertel ik je wel onder het genot van een kopje koffie.... Spreekt mijn profiel je aan stuur mij dan gerust een berichtje!
U bent nog lekker fit en voelt je jonger dan u bent. U bent langer dan mij, want ik draag graag hakken. U houd er van om auto te rijden en u geniet van alles om u heen. U staat open om elkaar te leren kennen en toont oprechte interesse.
Dit profiel heb ik voor mezelf aangemaakt. De meeste mannen die ik ken, ken ik zo goed dat het bijna saai begint te worden. Tijd voor nieuwe ontmoetingen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Geluksvoge51, 66 jaar · Almere
Je begrijpt ik heb momenteel alles wat mijn hartje begeert behalve een man. Het geld dat over is nu ik alles heb wat ik zelf wilde
Alicebergen, 68 jaar · Assent
Vind jij net als ik kinderen leuk, hou je van gezelligheid en een beetje drukte en ben je vrijgezel en in voor een leuke klik
Betsie1948, 69 jaar · Leuven
U bent een tijger in bed en weet hoe u een vrouw in hogere sferen moet brengen ,en daarna lekker laat klaarkomen en het liefst
Riettje, 65 jaar · Loker
Veel wensen heb ik niet en voor mij telt alleen maar dat je single bent en ook nog iets moois van het leven wil maken, samen met