Ik wil heel graag maar met een dosis mooie vriendinnen val ik gewoon eigenlijk niet zo bijzonder op. Maar de juiste man op de juiste plek zal zeker wel even laten weten dat ie me leuk vind. En me zeker niet een blauwtje laten lopen. In ieder geval dat hoop ik dan.
Ik zie graag mannen met een verzorgde (korte) baard, al is uiterlijk niet het belangrijkste. Zou graag kennismaken met een man (eventueel met kinderen) voor vriendschap en daarna................... Ik heb zelf een volwassen dochter. (28) (uitwonend)
Ik wil iemand vinden die net zoals mij toch graag samen met iemand is en die ook dat beetje genegenheid zoekt. Het heerlijk samen zijn en genieten van elkaar, samen rustig wat opbouwen en zien waar het allemaal naar toe gaat
Ik zoek een leuke, lieve en spontane man, die het leuk vind om samen leuke dingen te ondernemen. Ik ben sinds november 2006 gescheiden en wel weer toe aan een relatie. De rest vertel ik je wel onder het genot van een kopje koffie.... Spreekt mijn profiel je aan stuur mij dan gerust een berichtje!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Allesisanders, 66 jaar · Machelen
Een man die gezelligheid zoekt
Rieneke69, 66 jaar · Breukelen
Je staat open voor bondage maar dan wel op een soft manier, je bent niet extreem. Nee is nee en dat geld voor beide. Je wilt seks!
Katy4809, 69 jaar · Burgh-Haamstede
Ik geloof niet alles wat je me vertelt dus je zult me toch op een andere manier moeten overtuigen van je oprechte bedoelingen.
Followtheleader, 65 jaar · Losser
Je bent een goed gehumeurde man, je weet wat je zelf wilt en trekt ook wel gewoon je eigen plan. Je bent zelfstandig en niet afhankelijk
Aandekust, 66 jaar · Burgh-Haamstede
Een lieve man die begrijpt dat het leven niet altijd even leuk is geweest voor mij. Die misschien zelf ook al wel het één
Lenie, 66 jaar · Dronten
Jij bent origineel, zelfstandig, loyaal, grappig, geinteresseerd in het leven