Ik ga ervoor zorgen dat we nu genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen. Ik zal al het goede doen dat het leven ons kan geven. Ik ben er vrij zeker van dat we samen een goede tijd zullen hebben.
Een leuke man die het heerlijk vind om in zijn vrije uurtjes films te kijken samen met mij op de bank met een heerlijk wijntje of biertje. Je leeftijd vind ik niet belangrijk maar ik zoek wel iemand met de nodige levenservaring.
Sportieve man die van kinderen houdt (ik heb er twee) en begrijpt dat ik een rugzakje met me mee draag die af en toe de kop op kan steken. Je krijgt er een liefdevolle en vrolijke vrouw voor terug die ondanks alles positief in het leven staat.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Chrrlotte-, 47 jaar · Amstenrade
Ik ben op zoek naar een vriend hier die mijn metgezel kan zijn in al mijn evenementen, niets ernstigs maar een persoon die iemand
Ilovedrakebell, 45 jaar · Brugge
Je hebt het goed voor elkaar in het leven alleen ook jij mist die ene ..misschien vullen we elkaar aan?
Goldenpuppy, 48 jaar · Middelburg
Bereid zijn om voor ware liefde te verhuizen, ook opzoek zijn naar wat meer in het leven. Lekker genieten van het zeeuwse landschap
Sam0199, 45 jaar · Garminge
Een geile vent lekker geschapen en verzorgd. Eventueel interesse in een trio, met een goede vriendin van mij erbij. En heel
Florence Lief, 48 jaar · Bilzen
Je bent ruim denkend en staat open voor meerdere mogelijkheden en voorstellen. Je wilt ontdekken en experimenteren met
Miranda1104, 47 jaar · Harfsen
Op zoek naar een man die relaties serieus neemt. Iemand die ik kan kijken om uiteindelijk te settelen.