Sportieve man die van kinderen houdt (ik heb er twee) en begrijpt dat ik een rugzakje met me mee draag die af en toe de kop op kan steken. Je krijgt er een liefdevolle en vrolijke vrouw voor terug die ondanks alles positief in het leven staat.
Jij bent ook toe aan wat fleurigheid in jouw leven. Iemand die de sfeer kan brengen en het samen met jou nog fijner maakt. Jij kan jou zelf prima vermaken en hebt hobby's en vrienden, maar net zoals mij zoekende naar iemand van het andere geslacht voor net wat meer dan dat.
Jij bent iemand die van gezelschap houdt, humor heeft. Echt samen dingen wil doen en ook open staat voor een discussie. Je bent iemand die het rustig aan wil doen maar zeker serieus is in het opbouwen van een fijne relatie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mooncherrie, 47 jaar · Oostende
mannen mogen voor mij niet de klein zijn anders ben ik bang dat ze kapot gaan ;)
XCarolax, 49 jaar · Oss
Ben jij die man die ontbreekt in mijn leuke gezellige leventje?
Saylor002, 48 jaar · Limbricht
Ik hoop dat ik een persoon kan vinden die mij begrijpt, aardig voor mij is. Ik hoop dat hij gemotiveerd is en een vaste baan heeft.
LiseX, 49 jaar · Asper
Ben jij net als ik op zoek naar leuk contact en zou je het gezellig vinden om met deze gezellige en charmante dame kennis te maken.
PeachClub, 49 jaar · Knokke-Heist
Ik zoek een man die van erotiek houd en een vrouw met respect en liefde behandelt. Uiterlijk doet er niet zo toe. Hygiëne,
Christina11, 45 jaar · Hilversum
Ook op zoek naar die ene leuke man? En weet je ook nog niet wie je tegen gaat komen? Zijn er onzekerheden of weet je ook nog niet