Ik probeer de ideale liefdesman te vinden. Lief, uitstekend, onbevooroordeeld, slim, leuk, fantastisch en beleefd. Voldoen je foto en personage aan deze normen? Reageer zo snel mogelijk
Volgens mij heb ik al heel wat over mijzelf prijs gegeven nu. Ik zou het erg fijn vinden als jij ook nog wat over jouzelf verteld. Ik kan hier wel allemaal dingen neer zetten, maar jij bent wie jij bent en daar verander ik niks aan. Als jij maar geen saaie man bent dan vind ik het al lang prima.
Eerst wat drinken en dan komen we er vlug genoeg achter of wij ook wat met elkaar gemeen hebben. Mocht het op niks uit gaan lopen even goede vrienden, laten we echter wel het beste ervan gaan hopen.
We moeten discreet kunnen afspreken en jij moet er rekening mee houden dat ik niet altijd beschikbaar kan zijn, want ik heb thuis namelijk ook andere verplichtingen buiten om de seks met mijn man. Ik zoek een seksdate en geen relatie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LittleDoll73, 45 jaar · Herselt
Een man die een sap uit mijn poesje wil. Een man die dol is op het likken van een nat kutje. Een man die mijn poesje zal likken.
Claire197204, 45 jaar · Almere
Onderdanige man die zich helemaal in het spel laat gaan
Amanymf, 45 jaar · Ophoven
gelijkgestemde man met enige standing en cultuur maar ook humor !
Sneakkie, 46 jaar · Schoorl
Ben jij een gezellige sportief persoon? motiverend, ondernemend en doorslaggevend? Hygienisch enz... Ja, ik heb mijn
Morgan71, 46 jaar · Meppel
Je moet discreet en praktisch zijn, we hebben alleen maar plezier samen en niets meer, dat zou de situatie tussen ons moeten
KirstenZutphen, 47 jaar · Zutphen
Ik heb dus ook besloten via deze weg Mr. Right te vinden, wees alsjeblieft duidelijk in wat je zoekt. En mannen 1 tip: stuur