Jij wilt alleen sex en vind het niet erg om je gebruikt te voelen als wij klaar zijn. Ik zoek geen liefde want ik heb even een pauze genomen van mijn vorige relatie en die zou misschien weer op gang komen. Geen jaloerse type en aanhankelijk. Deze mami heeft wel wat ruimte nodig als ik er behoefte aan heb.
Geluk is alles wat we nodig hebben en ik ben er ook klaar voor. Het is een mooi moment en ik denk er veel over na. Dus laten we gelukkig zijn en alle dingen doen die we nu zo leuk vinden!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Snoepje71, 45 jaar · Uithoorn
Jij staat positief in het leven en doet je eigen ding. Ik vind het belangrijk dat je elkaar ook vrij moet kunnen laten om je eigen
Sucky, 45 jaar · Eindhoven
gewoon 'n lekker ding om wat mee te flirten...
VrouwtjeAlleen, 47 jaar · Eindhoven
?
Kolleen, 47 jaar · Knokke-Heist
Lekker genieten in de natuur van en met elkaar. Weten hoe een vrouw te behandelen, stoere dingen willen doen
Maxime2, 49 jaar · Zoersel
volgt
LoveLivine , 47 jaar · Holthees
Je bent ook op zoek naar iemand om in je leven te zijn en niet alleen voor een vluchtig moment. Je bent een harde werker en gepassioneerd