Je moet niet afschrikken van een vrouw met de nodige bagage in ieder geval. Ik ben geen emotioneel wrak hoor, maar bepaalde dingen zijn nou eenmaal vormend in het leven, niet waar? Heb jij ook het nodige meegemaakt en weet je dus waar ik het over heb? Begrip vind ik erg belangrijk en dat moet voor jou ook hoog in het vaandel staan, net als wederzijds respect voor elkaar, elkaars verleden en huidige leven.
Ik wil weten of we alles kunnen hebben, precies zoals we het voor elkaar gaan doen. Zoek je hetzelfde? Ik hoop het, want ik heb veel voor ons in petto.
ik ben op zoek naar een discrete, open-minded vriend. Hij zal mijn metgezel zijn wanneer ik ga uit voor een concert of films, maar zonder verplichtingen en zonder verplichtingen.