We doen wat we willen en zorgen ervoor dat we er ook voor gaan. Ik ben zo serieus en hopelijk ben jij dat ook. Dat maakt het leven zoveel gemakkelijker, om een ??zielsverwant te hebben!
Ik zoek echt het avontuurlijke in een man zodat we er samen lekker op uit kunnen gaan, echt kunnen genieten van leuke dingen en natuurlijk vooral van elkaar. Verder goed verzorgd, lekker veel gevoel voor humor, en gewoon lekker jezelf zijn want dat ben ik ook.
Jij moet wat dat betreft wel praktisch zijn, in de zin dat wij elkaar leren kennen als gewone mensen om daarna lekker te gaan neuken, ik houd daar wel van op het op die manier te doen. Als ik je eenmaal persoonlijk zou kunnen bereiken, zou ik willen dat je altijd bereid bent om contact met mij te hebben wanneer
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Savanha, 45 jaar · Rotterdam
Een man of vrouw die in is voor een avontuur. Of dingen wilt leren. Staat overal voor open. Leeftijd en lichaamsbouw geen probleem.
Marasa, 46 jaar · Hummelo
Ben jij de gene die ik echt al me hele leven mis? Heb je net als ik al veel relaties gehad maar het was het net niet. Ik weet dat je
Paulieneke, 45 jaar · Blankenberge
En wat voor een man... Hij moet zijn leven op orde hebben!! Gevoelige maar stoere man! Eerlijk en oprecht. Natuurlijk net
Shivankah, 46 jaar · Scheulder
man of vrouw dus, goed verzorgd, zin in sex en dit zonder drama en gedoe. Gewoon duidelijkheid over wat wel en niet. Klikt het?
Hotspotje, 45 jaar · Den Haag
Een gezellige lieve man. Lekker stappen in de kroeg of leuk hollands discotheekje. Roken geen bezwaar. Iemand die spanning