Eerst wat drinken en dan komen we er vlug genoeg achter of wij ook wat met elkaar gemeen hebben. Mocht het op niks uit gaan lopen even goede vrienden, laten we echter wel het beste ervan gaan hopen.
Ik ga ervoor zorgen dat we nu genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen. Ik zal al het goede doen dat het leven ons kan geven. Ik ben er vrij zeker van dat we samen een goede tijd zullen hebben.
Je hoeft van mij geen romanticus te zijn of een ware cupido, maar een beetje romantiek heeft elke vrouw wel nodig. Voor mij is het fijn als je het op een totaal eigen manier aan me kan laten zien en merken dat je er altijd bent
Als je me geil vind denk ik dat we elkaar echt kunnen verwennen. Ik denk dat dit het begin is van iets geweldigs voor ons. Ben je op zoek naar wat plezier met mij? Laten we het dan gewoon doen. Ik wacht hier op je.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Moniquex, 46 jaar · Saaksum
Ik ben niet op zoek naar een bepaalde type man, leeftijd en uiterlijk zijn niet belangrijk. Voor mij telt er maar 1 ding en dat
El71, 46 jaar · Erica
Heb jij ook twee kanten en is 1 ervan een onderdanige? Mooi, kom maar op dan, want ik weet zeker dat ik me dan prima met je kan vermaken.
Knuffel 1970, 47 jaar · Nieuw Vennep
Volgt
Gentseliefde, 46 jaar · Gent
ik zou graag in contact komen met mensen,die ook open en communicatief vaardig zijn en een beetje humor hebben! verder heb
Maartje69, 48 jaar · Gent
ben je een leuke,goedlachse,aangename,NIET ROKENDE man ,vrouw of dame tussende 35 en 55 jaar wonende in BELGIË,wil ik wel