Ik hou van slanke en wat vollere mannen, dat vind ik allebei erg mooi. behaarde of onbehaarde borst vind ik allebei geil. Qua gezicht gaat het me om wat je uitstraalt en lichamelijke aantrekkingskracht is er echt nodig om geile sex te hebben met elkaar vind je ook niet? Zie je mij wel zitten (of liggen hihi) mail me dan.
Je moet niet afschrikken van een vrouw met de nodige bagage in ieder geval. Ik ben geen emotioneel wrak hoor, maar bepaalde dingen zijn nou eenmaal vormend in het leven, niet waar? Heb jij ook het nodige meegemaakt en weet je dus waar ik het over heb? Begrip vind ik erg belangrijk en dat moet voor jou ook hoog
ik ben op zoek naar een discrete, open-minded vriend. Hij zal mijn metgezel zijn wanneer ik ga uit voor een concert of films, maar zonder verplichtingen en zonder verplichtingen.
Als je me geil vind denk ik dat we elkaar echt kunnen verwennen. Ik denk dat dit het begin is van iets geweldigs voor ons. Ben je op zoek naar wat plezier met mij? Laten we het dan gewoon doen. Ik wacht hier op je.