Ik hou van slanke en wat vollere mannen, dat vind ik allebei erg mooi. behaarde of onbehaarde borst vind ik allebei geil. Qua gezicht gaat het me om wat je uitstraalt en lichamelijke aantrekkingskracht is er echt nodig om geile sex te hebben met elkaar vind je ook niet? Zie je mij wel zitten (of liggen hihi) mail me dan.
Niet gelijk te hoge verwachtingen en geduldig bekijken hoe alles zal gaan,sommige dingen zijn nou eenmaal niet te voorspellen en daarom maar eerst samen wat drinken of eten?
Een lieve, attente, aantrekkelijke en intelligente man. Die serieus kan zijn als het moet maar ook de nodige humor heeft. Die met zijn twee voeten op de grond staat en ook kan relativeren.
Ben jij die man die wel door mijn beroep heen kan kijken en dat kan scheiden van elkaar? En mij weer eens een heerlijke hete nacht wilt en kan bezorgen? Liever meer nachten natuurlijk. ;-) Offer jij je op of zie je dit wel als een buitenkans? Dan hoor ik graag van je.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
L0ngwayy, 49 jaar · Nijmegen
Een rijpe, goed opgeleide man, die houdt van reizen en waarde hecht aan kunst. Ik wil de gelukkigste vrouw zijn met mijn man.
Caraid, 49 jaar · Nieuwrode
Zie het bovenstaande, als je je daar in herkent, zit het wel goed.
16Emmalyn, 46 jaar · Slootdorp
Ik wil een maatje voor mezelf vinden en moet alles hebben. Een man om gelukkig mee te zijn is slechts een droom en ik wil dat mogelijk
Marilyn72, 45 jaar · Arum
Ik hoop een man te ontmoeten die ook agressief kan zijn met mijn lichaam en ook in bed. Ik wil een man die heel vurig een zoen kan
HermieSingle, 49 jaar · Stabroek
Ik zoek een dame die op zoek is naar sexuele avontuurtjes
Kimvh, 47 jaar · Drachtstercompagnie
Een man die ook het eenzame stuk wil achterlaten en het alleen zijn niet wil blijven doen nog jaren. Kan genieten van een grote