Ben jij de type man die graag samen dingen onderneemt? samen in de keuken staan of een lekkere lange strandwandeling en over een heleboel bijpraten. Ja, daar ben ik dus juist op zoek naar. Jij kan dan je ei kwijt bij mij en omgekeerd kan ik dat ook bij jou.
Zou jij wel een stapje verder durven na een gesprekje? Ik kom door heel Nederland en het is dus geen probleem waar je vandaan komt! Kom jij mij verleiden?
ik ben op zoek naar een discrete, open-minded vriend. Hij zal mijn metgezel zijn wanneer ik ga uit voor een concert of films, maar zonder verplichtingen en zonder verplichtingen.
Een lieve, spontane, eigenwijze, zelfstandige, ondernemende, positieve, zorgzame en sportieve vrouw ontmoet hier graag een lieve, moderne man (45-55 jaar) die net als ik zin heeft om samen leuke dingen te ondernemen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KK Tty, 49 jaar · Veurne
Ik wil een geile man in mijn bed en ik ga voor jou ongeacht wat. Ik ben zo klaar voor een goed seksfeestje en we kunnen het ook buiten
Dekleiedingen, 45 jaar · Antwerpen
Gewoon lief en gewoon aardig. Attent en weten hoe je met een dame om moet gaan. Dan zijn we al een stuk verder
Justme47, 45 jaar · Strijtem
Een man die als het even kan net zoals mij vrijgezel is. Dat kan zijn gescheiden, weduwe, maakt niet uit wat jouw verleden is,
BubbelsSingle, 47 jaar · Nuenen
Volgt
Zeildame, 45 jaar · Dokkum
Iemand die een beetje op mij lijkt qua karakter past naar mijn idee het beste bij mij. Ondernemend, sociaal, gezellig en vooral