Ben jij de type man die graag samen dingen onderneemt? samen in de keuken staan of een lekkere lange strandwandeling en over een heleboel bijpraten. Ja, daar ben ik dus juist op zoek naar. Jij kan dan je ei kwijt bij mij en omgekeerd kan ik dat ook bij jou.
Verleid me, bemin me, neuk me, streel me en laat me. Dat is de juiste volgorde voor zo een beetje iedere man met een stijve op een man na die hierboven beschreven staat , de kans dat de bliksem me 10 x treft is groter dan dat ik die man ga vinden.
Begrijpelijk en leuke man met wie ik gemakkelijk kan praten om een ??aantal onderwerpen te delen die we kunnen bespreken. Een man die geen probleem heeft, wat we ook kunnen praten. Iemand die niet moe kan zijn om naar mij te luisteren. Ik ben er zeker van dat we elkaar daardoor gemakkelijk kunnen waarderen.
Een lieve, spontane, eigenwijze, zelfstandige, ondernemende, positieve, zorgzame en sportieve vrouw ontmoet hier graag een lieve, moderne man (45-55 jaar) die net als ik zin heeft om samen leuke dingen te ondernemen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sharona42, 47 jaar · Dordrecht
Ik hoop dat jij lief bent, aanhankelijk, rustig van karakter maar vooral ook eerlijk en sportief dan ben jij het die ik zoek!
Paulie7107, 46 jaar · Adinkerke
Je bent een man die net als ik heel wat heeft meegemaakt en wel een rustpunt kan gebruiken. Je kleed je netjes en je vind het belangrijk
Singlesuze, 47 jaar · Dirksland
Het is jou passie om te helpen, mensen die het minder goed hebben dan wij ook een kans te bieden. Je wilt daar ook best een flinke
Coline1, 48 jaar · Heist-op-den-Berg
Niet eenzaam, soms wel alleen..Herkenbaar? Ben je die ene? Eerlijk, betrouwbaar, sociaal, verzorgd, attent, met je leven
Listig, 45 jaar · Berendrecht
Bij mij ex man zat ik behoorlijk onder de plak. Ik mocht andere mannen niet aanspreken, behalve de dominee op zondag. Mijn
Alla43ka, 49 jaar · Castricum
Ik ben op zoek naar offerte, patiënt en lieve man, die zal begrijpen en mij steunen in ingewikkelde situaties en mijn toekomstig