Persoon die zijn tijd voor mij zal bieden, zodat ik me niet zo alleen en verdrietig voel. Mensen die me niet kunnen opmerken omdat ik iets draag maar omdat hij me eerst leuk vindt, ziet hij mij. Mensen die meegaan, dus ik voel niet dat ik alleen ben.
Ik wil op zoek naar een zorgzame minnaar. Een man die ook wat plezier wil hebben. Misschien openstaan ??om in een seksrelatie met mij te zijn. Het is gewoon een mogelijkheid om te genieten.
Je moet wel weten denk ik waar ik nu naar op zoek ben, ik hou echt van seks. Ik mis echt de seks die ik had met mijn man. Sinds hij er niet meer is heb ik geen seks meer gehad met een man. Dus misschien kun jij me wat van je tijd geven?
Ik wil het graag discreet houden. Ik zoek daarom iemand die misschien zelf in een relatie zit, die het kan begrijpen, ervaring mee heeft. Maar het is geen pre. Je moet wel enig fantasie hebben als het gaat om seksuele handelingen. En alsjeblieft, word niet verliefd. Je zal dan alleen maar pijn leiden.